Ką apie žmogų atskleidžia jo akių spalva?

Pasaulyje sukurta daugybė metodų, leidžiančių nustatyti žmogaus moralę, charakterį ir net sveikatą pagal fiziologinius (eisena, gestai, kalbos maniera, veido bruožai) ir psichologinius (pavyzdžiui, mėgstama drabužių spalva) duomenis. Tačiau ypatingą vietą tarp visų faktorių užima “sielos veidrodis” arba žmogaus akys.

Nuo seno fizionomikoje joms buvo skirtas ypatingas dėmesys, kadangi pagrindinė informacija žmogų pasiekia per akis. Senovėje buvo stengiamasi savo akis saugoti nuo blogo žmogaus nužiūrėjimo, šiais laikais šiuo tikslu ekstrasensai pataria nešioti tamsius akinius.

Astrologai mano, kad akių spalva priklauso nuo planetų išsidėstymo žmogaus gimimo dieną, pagal tai sudaromas individualus  horoskopas, išryškinanti jam būdingus  bruožus  ir pomėgius.

Juoda akių spalva
 
Juodų akių žmonės pasižymi stipria energetika, iniciatyvumu, tvirtumu ir neramiu būdu. Juodos akys reiškia aistrą ir meilę. Tokių žmonių kelyje nėra neįveikiamų kliūčių, siekiant aistros objekto. Šios charakterio savybės dažnai gyvenime ne tik padeda laimėti, bet ir  skaudina savo pasekmėmis dėl skubotų sprendimų.      

Ruda akių spalva
 
Tokių akių savininkai būna sąmojingi, jautrūs ir iš prigimties patrauklūs. Jie pakankamai temperamentingi, karšto būdo, bet atlaidūs. Vienintelis jiems būdingas trūkumas – nuotaikų kaita. Pagal astrologiją – tamsiai rudos akys – tai Veneros, Saulės ir Saturno planetų energetinis mišinys.

Šios spalvos akių savininkai lengvai bendraujantys, greitai įsimylintys, jausmų srityje greitai užsidegantys, bet ir greitai atvėstantys.

Šviesiai ruda akių spalva

Tokia akių spalva apdovanoti žmonės yra svajotojai, drovūs, vienumos mėgėjai. Kai kas juos laiko pragmatiškais, tačiau tai juos daro stropiais ir darbščiais. Jie niekada nepaves.

2 psl. »

Komentarai (44)

iksas 2021-03-02 14:50
o kaip suprasti jei mano akys pilkžalios is pilokos pereina i sviesiai zalia?
Nakties paslaptis 2020-12-27 18:38
Mano akys žalios, su šiek tiek gintarinės ir mano manymu čia rašo tiesą, bent jau iš dalies, aš esu panaši pagal savo akių spalvą.
Paslaptis 2017-11-13 23:28
Mano akys rudos su žalia.
Gabrielius 2017-09-21 14:32
Mano akis tamsi melina sumaišyta su ruda
TAVO MEILE 2017-06-14 16:58
Mano tamsi melyna
nesvarbu 2016-07-17 23:47
Aš maniau kad beveik tiesa rašo
Diana 2016-07-16 10:01
nemanau kad tiesa tai yra
vytas 2016-05-16 02:20
Galiu ir smulkiau aprasyt. Viždžiai kažkodėl yra vidutiniškai išsiplėte ,net ir dienos metu naktį jie isiplečia visiškai palikdami maža tarpelį tarp saves ir tų nesuprantamų žiedu aplink. Diena dar galiu išskirt spalvų gama kai viždžiai truputi susitraukia , bet tada linksmybes ir prasideda jos gražiai pradedant nuo vyždžiu liejasi kaip vaivorykštė, ruda persilieja i žalia kuri poto ipilkšvai melyna ir užsibaigia didžįuliu tamsiu žiedu aplink rainele. Tai gal šiamia gyvenimo išlikimo mūšija ir nesvrbus aspektas, tačiau man ydomu ponai specialistai ar sugabesit imint šitą mįsle, nes pats aš bejėgis.su.Pag.Vytas.
Laukiu atsakymo brangieji
Vytas 2016-05-16 00:52
O kas jai mano akys yra be spalves, kitsip sakant kaškada buvo tamsiai žalios o dabar jos vysu spalvų ir dar apsiziedavo juodu žiedu aplink. Nejuokauju jaučiusiu klaikiai nes neturiu akiu spalvos
gabe 2016-04-29 20:05
Ka jius vk ka?? :-) :-)

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai