Ką daryti, kad lūpos atrodytų putlesnės?

Kad putlios lūpos – vienas iš ryškiausių seksualumo simbolių, tikriausiai neabejoja nė viena. Kodėl gi būtent ši kūno dalis taip traukia stipriosios lyties atstovų dėmesį? Mokslininkai teigia, kad putlios lūpos siejamos su didesniu astrogenų kiekiu organizme, o astrogenai – tai moteriški hormonai, įtakojantys lytinę moters brandą. Na ir žinoma, nepamirškime, kad lūpos – tai tikras erogeninių zonų laukas.

Šiais laikais turėti putlesnes lūpas visai paprasta, tereikia pinigų ir susirasti patikimą specialistą, kuris nedidelės injekcijos pagalba vos per kelias minutes pavers tavo svajonę realybe. Tačiau tai – gal ir lengviausias, bet tikrai ne vienintelis sprendimas. Norime tau pasiūlyti kitų, gerokai pigesnių ir saugesnių alternatyvų.

Vizualiai padidinti lūpų apimtį makiažo pagalba – bene pats paprasčiausias būdas. Šiuo atveju svarbu prisiminti vieną visoms puikiai žinomą pagrindinę taisyklę: šviesūs tonai “storina”, tamsūs tonai “plonina”. Taigi kuo šviesesni dažai – tuo vizualiai didesnę apimtį jie padeda sukurti.

Suteikti lūpoms putlumo padės šviesus pieštukas, kuriuo reikėtų apvesti lūpas ties natūraliu lūpos kontūru arba šiek tiek aukščiau. Tik nepersistenk su tuo “šiek tiek” - juk tu nori, kad lūpos atrodytų didesnės, tačiau natūralios, o ne nupieštos. Taigi, apvesk lūpas, švelniai patrink, kad pieštuko linija nebūtų labai ryški ir padažyk lūpas įprastais dažais ar blizgiu.

Šiek tiek kitokia technika taikoma tuo atveju, jei ketini lūpas dažyti tamsesniu atspalviu. Tuomet ties pačiu lūpų viduriuku (tiek ant viršutinės, tiek ant apatinės lūpos) patepk šiek tiek permatomo blizgio. Lūpų kraštai turėtų išlikti matiniai.

2 psl. »

Komentarai (17)

Liepa 2020-02-29 20:01
Prisedau prie zin ačiū vikute:):**
Vika 2020-02-29 19:59
Liepa labai gražus vardąs jūsų !! Myliu jus ir jūsų gyvenimo ir aktorystės žinau kad jus verta pagyrimo!!!
Goda godute godele godyte 2020-02-29 19:59
Puikiai supratau liepute !!!
Liepa 2020-02-29 19:58
Visų pirma nereikia man dangalu nes tu čia su savo ( Goda godute godele godyte) mane erzini bet tai netrikdo dzn . Bet svarbiausia kad nei tu nesuprantami ką tuo norėjau pasakyti ani?
Goda godute godele godyte 2020-02-29 19:57
Liepa pritariu nes jūs tikrai d
Liepa 2020-02-29 19:55
Visoms merginoms sakau d nes jūs d putlinkites lūpas operacijom o ne ledukais d jūs!!! Nes paskui pamėlynuoja istinsta ir t.t!!! Pagalbos Vėliau prašo po eksperimentiniu bandymų suapvalinus testavimu. Negalvokit kad žvaigždės vaikšto su putliom lupom tai jūs pasiputline ledukais ir busit tokios. Esu liepa komentarų neskaitau( nes jų per dieną gaunu milijona) ;););)
neiseina 2015-05-07 12:23
Ant mano lupu dabar kazkokios linijus baisu net ziuret ka daryt? Ka apie mane pagalvos mano vaikinas?
luka 2015-04-26 19:43
Ka daryti meginau ir pamelynavo lupos? Prasau padekit. :/
Didinaus lūpas.. 2015-04-22 17:09
Kaip Liana minėjo dariau tai.. ne lūpos padidėjo, bet visos pamėlynavo.. nežinau kaip ten tą mėlynumą užslėpti... fuck it
liana 2014-12-14 11:10
Galima lupas putlinti paemus koki nors kamsteli storesniais galais (nors galima ir plonais) pridedi prie lupu ir trauki i save kokia minute, nu kaip zuvytes buna ta lupu padetis, tai tikrai paputlina jas.

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai