Ką daryti, kad plaukai augtų ilgesni?

Moterims būdingas nepastovumas. Šiandien tu nori stilingo kare ar ekstremalaus trumpo kirpimo ir nedvejodama žengi į kirpyklą, kad kuo greičiau išpildytum savo svajonę, o kitą rytą staiga vėl užsimanai ilgų plaukų.   Kai kurioms merginoms sekasi, nes joms vešlūs plaukai atauga vos per du ar tris mėnesius. O ką daryti toms, kurioms savo svajonės - turėti ilgus plaukus, išsipildymo tenka laukti labai ilgai?  Vis tik yra keletas būdų, kurie padeda pagreitinti plaukų augimą.

Kosmetinės priemonės, skatinančios plaukų augimą

Šiuo metu rinkoje yra didelė kosmetinių priemonių, skirtų plaukų priežiūrai, pasiūla.   
Kaukes plaukams geriau rinktis  lengvos tekstūros, mielių arba šilko ekstrakto pagrindu. Šios kaukės gerai stiprina plaukus, stabdo jų slinkimą ir skatina augimą. Efektas išgaunamas ne iš karto, skirtumą  pajausi tik po 2-3 mėnesių.     

Šampūnus ir balzamus geriausia rinktis iš profesionalams skirtos plaukų priežiūros priemonių serijos, paprastai šios priemonės parduodamos vaistinėse ir priskiriamos prie gydomųjų priemonių. Jos yra  brangesnės lyginant su parduodamomis didžiuosiuose prekybos centruose, tačiau pasižymi kur kas  efektyvesniu poveikiu. Tačiau naudoti tokį šampūną reikėtų atsargiai. Šios priemonės dažniausiai būna koncentrato pavidale ir gali sukelti alerginę reakciją, Nepirk visos priemonių linijos iš karto – pradžioje pabandyk tik šampūną ir pažiūrėk kokia  tavo odos ir plaukų reakciją į jį. Jeigu rezultatu esi patenkinta, gali drąsiai pirkti ir balzamą. Atmink, kad gydomųjų šampūnų negalima naudoti dažniau nei 1-2 kartus per savaitę.

Emulsijos ir kapsulės, skatinančios plaukų augimą, nežiūrint gana aukštos jų kainos,  turi didelę paklausą, jų įsigyti galima trichologijos centruose ir grožio salonuose.  Jau po poros savaičių pastebimas teigiamas efektas, kuris išsilaiko gana ilgai. Plaukai atauginėja kur kas greičiau ir atrodo sveikesni bei stipresni.  Vis tik geriau būtų, jei šias priemones parinktų gydytojas trichologas, kuris įvertins tavo plaukų tipą, plauko struktūrą ir pažeidimo laipsnį.  Priešingu atveju, eksperimentuodama tik  be reikalo  iššvaistysi pinigus.

2 psl. »

Komentarai (30)

Karolina 2022-06-13 17:32
Ar neskauda kai užsidedi pipirų kaukę?
Karina 2022-06-13 12:52
Išbandykite pipiru kauke, i savaite 2 kartus tepiau. Uzaugo per 3 savaites 4cm!
Karina 2022-06-13 12:47
Mano plaukai trumpi, norisi ilgu.
neringa 2017-12-27 16:22
1 šaukštas pipirų
saule 2015-10-16 02:16
MAJONEZAS+Coconut oil / Argan oil -stebuklas!!! Isgelbejo sugadintus plaukus,pasidare svelnus ir plaukai greiciau atauga... Kiekviena savaite po Du kartus palaikyti per nakti arba kelias valandas.. Nuostabus rezultatas!!!
patariu 2015-06-24 15:57
merginos, atradau nuostabia kauke .. ja radau.. cia http://www.5braskes.lt/grazios/stebuklinga-kauke-plaukai-paaugs-10-cm.d?id=67681740 naudojau i savaite po karta menesi laiko.. ir dar naudoju karta i sav.. stebuklai! po gimdymo daug plauku isslinko! tai dabar kaip eziukas su naujai atauginejanciais :)
deimante 2015-06-05 13:11
mano ilgi plaukai iki juosmens bet as juos nusikirpau (nedaug) koki sprindi nuo galo ir dabar tuom dziaugiuosi :)
Aderjana 2014-09-18 15:34
ketrin jeigu niekas ne padeda tai reiskias reik prisiaugint jeigu nori ilgu :D nu seip juokauju reikia daug kantrybes gal plaukai pazeisti ir reikia laiko jiems atsistatyti arba jie ne tankus tai irgi tas pats.
jolanta 2014-02-11 19:12
kai mano plauku galiukai buna visados usiriete
neringa 2013-10-30 18:42
labas Lina norejau paklausti o su kuom sviesini plaukus kokiu namu budu?

Plaukams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai