Ką galima sužinoti apie moterį vien iš jos kojų?

Jau nieko nenustebinsi tuo, kad žmogus informaciją perduoti gali ne tik žodžiais, bet ir mimika, gestais, įvairiomis pozomis. Mūsų judesiai, išvaizda, drabužiai, papuošalai, žvilgsnis, tarpusavio atstumas, kurį mes pasirenkame bendravimo metu – visa tai puikus informacijos šaltinis apie pašnekovo jausmus, tikslus ir mintis.   

Iš mimikos ženklų galima nustatyti žmogaus charakterį, suprasti sąžiningas jis ar ne, sužinoti, ko galima iš jo tikėtis. Šiandien pakalbėkime apie kojas, taip, būtent apie jas, nes moters kojų apžiūrinėjimas bendraujant teikia ne tik didelį malonumą, bet ir suteikia daug informacijos apie jų savininkę.  

Apie ką  byloja moters laikysena ir kojos?

1. Jeigu moteris stovi plačiai žergtomis kojomis - ji pakankamai atkakli ir užsispyrusi. Jai būdingas veržimasis tiesiai į priekį, negebėjimas būti lanksčia ir eiti į kompromisą, siekiant užsibrėžto tikslo. Jeigu jau ji ką nusprendė, tai atsisakyti savo ketinimų jai gali būti labai sunku.

2. Moters laikysena tiesi, o kojos suglaustos – asmenybė, gebanti išlaikyti pusiausvyrą, pakanti žmonių trūkumams, santūriai reiškianti jausmus, praktiška ir gera šeimininkė. Ji - gera draugė. Visgi joje galime pastebėti ir tam tikro šaltumo, kuris gali trukdyti bendraujant su žmonėmis.     

3. Jei mergina stovėdama remiasi viena koja, o kitą kiek atkišta į priekį - jai būdingas stiprus temperamentas, aktyvumas ir tvirta gyvenimiška pozicija. Ji tiesiog trokšta būti dėmesio centre, užsiima tik tuo, kas jai tikrai pavyksta, yra pakankamai lanksti sprendžiant įvairias problemas ir visada pasiekia užsibrėžtų tikslų.  

4. Mėgstančios sukryžiuoti kojas – tai ambicingos damos, kurios pastoviai kuria planus ir siekia karjeros. Namai ir šeima joms antrame plane. Jos nesibaimina prisiimti atsakomybės, poroje su vyriškiu dažnai “griežia pirmu smuiku”.  

2 psl. »

Komentarai (2)

hereford 2012-09-06 13:09
vieni raso vienaip kiti kitaip ir suprask juos kaip nori
Urtė 2012-08-02 20:46
o aš girdėjau, kad sukryžiuotos kojos - tai nepasitikėjimo savimi ženklas

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai