Ką jūsų mažylis nori Jums pasakyti, kai pabunda?

Tėvai dievina laimės kupinus rytus, kuomet po sauso ir nepertraukiamo nakties miego jų mažyliai nubunda puikiai pailsėję ir žvalūs. Ne kiekviena diena prasideda būtent taip, tačiau suirzęs vaikutis negali pasakyti, kas trukdė jo miegui. Labai svarbu pasirūpinti tikrai gerai sugeriančiomis sauskelnėmis ir užtikrinti, kad ryte nubudęs kūdikis nenorės jums pasiguosti, jog jam teko miegoti šlapiam.

Kai kurios mamos gali nustebti, sužinojusios, ką mažyliui reiškia būti tikrai sausam - kuomet sauskelnės ne tik nepraleidžia skysčio, bet ir kūdikio odelė po jomis išlieka sausa. Išsaugodamos sausumo jausmą, galite padėti savo kūdikiui puikiai išsimiegoti.

Kaip galite užtikrinti, kad jūsų mažylio odelė po sauskelnėmis išliks sausa?

Tėvai visada turi atidžiai pasirinkti sauskelnes savo mažiesiems. „Pampers Active Baby-Dry“ sauskelnės greitai sugeria ir „užrakina“ drėgmę, tad kūdikio odelė išlieka visiškai sausa.

„Pampers Active Baby-Dry“ užtikrina net iki 12 valandų trunkantį ramų ir sausą jūsų brangiausiojo miegą ir dovanoja smagaus čiauškėjimo kupiną rytą! Ko gi daugiau reikia?

„Pampers Active Baby-Dry“ - iki 12 valandų išliekantis sausumas!

 

Komentarai

Kūdikių ir vaikų sveikata

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama