Ką padovanoti mergaitėms nuo 1 iki 10 metų?

Daugelis iš mūsų prieš kiekvieną gimtadienį turi gerai pasukti galvą, kad sugalvotų, ką padovanoti atžalai gimtadienio proga. Pinigai ir rūbai – ne pati geriausia išeitus, ypač jeigu kalbame apie mažą vaiką. Štai ką galima padovanoti mergytėms nuo 1 iki 10 metų.
 
1 metai
 
Pirmojo gimtadienio scenarijų tėvai gali planuoti pagal save – mažylė šventės vis tiek neprisimins (liks nebent tik nuotraukos). Dovana irgi gali būti „sau“ – tačiau būtinai tokia, kad patiktų ir vaikui. Nepirkite rūbų – mergytė juos vis tiek greitai išaugs ir malonumo nebus jokio. Geriausia dovana tokio amžiaus mergaitei – kalbanti lėlė (sakanti tik atskirus žodžius ar kalbanti pilnomis frazėmis, leidžianti įrašyti mamos sekamą pasaką arba dainuojanti). Tai padės išmokti naujų žodžių ir išlavinti klausą.
 
2 metai
 
Tokio amžiaus mergytei galima išskirti asmeninę vietelę – namelį/palapinę. Tiesa, ji greičiausiai nelabai derės prie vaikų kambario interjero, tačiau jeigu galimybės leidžia, tai taps tikrai malonia staigmena. Mergytė ten greitai pradės šeimininkauti: mėgdžioti mamos veiksmus, tvarkysis, guldys lėles miegoti. Tokioje vietoje galima laikyti visus žaislus, tad ši dovana bus ne tik maloni, bet ir praktiška.
 
3 metai
 
Tinka žaidimai, lavinantys smulkiąją motoriką – pavyzdžiui, stambių detalių konstruktoriai. Mergytei tikrai patiks statyti namelį savo lėlėms ir pan.
 
4 metai
 
3-4 gyvenimo metais vaikų vystymesi įvyksta antras lūžis: jie mėgdžioja tėvus, žaidimais išreiškia savo baimes ir negatyvias emocijas. Tokio amžiaus mergaitei galima padovanoti ką nors, kas padės su tuo kovoti. Pavyzdžiui, vaikišką gydytojo rinkinį.

2 psl. »

Komentarai

Gimtadienis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai