Ką pirmiausia vyrai pastebi moteryje?

Už atsiųstą laišką dėkojame Pasmama.lt skaitytojai Nerijai

Tikriausiai visi žinome posakį “Nėra negražių moterų, yra tik per mažai degtinės”. Iš tiesų kiekviena moteris yra savaip graži, tereikia mokėti pabrėžti savo privalumus ir šiek tiek paslėpti trūkumus. Turiu nuostabią draugę, kurios svoris gerokai viršija mūsų visuomenėje priimtas normas. Bet patikėkite, tai tikrai netrukdo jai džiaugtis gyvenimu ir niekaip nemažėjančiu gerbėjų būriu. O štai kita mūsų mergaičių kompanijos pažiba gali pasigirti praktiškai tobulomis formomis, bet... savo žavesiu nė iš tolo neprilygsta “storuliukei”. Žinoma, mes, moterys, visada norime būti pačios gražiausios, todėl paslapčia, o kartais ir visai atvirai stebime savo konkurentes ir analizuojame jų išvaizdą. Ir štai vieną dieną mūsų kompanijoje buvo iškeltas “gyvenimiškai svarbus” klausimas: kas svarbiau – graži krūtinė ar dailios kojos? Ir tas, ir tas? Bet juk visos damos puikiai žino taisyklę, kad pabrėžti reikia tik vieną kūno dalį, antraip tas gundantis atvirumas pavirs paprasčiausiu vulgarumu. Taigi pagalbos kreipėmės į vyrukus. Norėčiau Jums trumpai papasakoti, kokio atsakymo iš jų sulaukėme.

Ką vyrai pastebi pirmiausia?

Vyrai – tikri patinai medžiotojai, taigi savo “aukas” pastebi jau iš tolo. Nuo to ir reikėtų pradėti, nes stebint iš toli tikrai neįžvelgsi nei tobulos krūtinės, nei ilgų ir lieknų it stirnos kojų. Kas pirmiausia krinta į akis? Eisena ir laikysena! Nugara įtempta kaip styga, galva šiek tiek pakelta, klubai lengvai linguoja... Jei moteris tiesiog plaukia kaip gulbė, visi vyrai atkreips į ją dėmesį nepriklausomai nuo to, kokio dydžio jos krūtinė ir kokio ilgio kojos. Pirmasis kabliukas užmestas!

2 psl. »

Komentarai (8)

ww 2012-12-28 18:09
cvccvbv
aurimas 2012-09-25 01:52
na bent jau man asmeniškai pirma Įspūdį padaro panelės gerbanoti plaukai:DD
to irma 2012-09-16 17:12
nebesireiksmink :DDD
Sima 2012-09-06 23:24
kad ir kiek nuostabi išvaizda, nesvarbu moters ar vyro, sudarys tik pirmalaikį įspūdį, daug svarbiau bendravimas ir charakteris, patikrinta šimtus kartų. Jei žmogus ir labai gražus, be jo bendravimas nepriimtinas jo išvizda nustumiama į šona ir žmogus vertinamas neigiamai. Svarbu prisižiūrėti. T.y. laikytis higienos, visad būti švariam ir gaiviam žmogumi, bet pagrindinis kriterijus ieškatis partnerio išlieka charakteris, elgesys ir bendravimas.
Tomas 2012-09-02 10:09
Na nzn kaip kitiems vyrams, bet mano žvilgsnis iškart krypsta į krutinę, nieko negaliu padaryt :D
Irma 2012-08-27 18:55
išvaizdą pirmiausiai pastebi ne tik vyrai, bet ir moterys
Beata 2012-08-24 16:07
na, kaip sau norit, bet ne kiekviena užpakaliuką gražiai kraipanti pupa susilaukia dėmesio
Erika 2012-08-24 15:10
ir iš foto matyt :D

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai