Ką reikėtų žinoti apie juvelyrinius papuošalus (II dalis)

Kaip tvirtinami juvelyrinių dirbinių papuošimai?

Jei panorai įsigyti papuošalą su akmeniu, svarbiausia – atkreipti dėmesį į akmens tvirtinimo būdą. Juk juvelyrinis papuošalas nuo bet kokio neatsargaus judesio gali sulūžti. Pirmiausia, rinkdamasi papuošalus, atsižvelk į savo gyvenimo būdą.     

Įsižiūrėk į akmens tvirtinimo „lizdelį“. Jis paprastai būna iš metalo ir laiko akmenį iš visų pusių, tarsi apgaubdamas jį. Jis vizuliai padidina patį akmenį.  Spyruoklinis tvirtinimas sudaro vaizdą, tarsi akmuo būtų pakibęs ore, nors jis ir labai patvariai pritvirtintas. Be to, toks tvirtinimo būdas leidžia ant akmens patekti kur kas didesniam šviesos pluoštui ir, jei tai bus deimantas, jis žaižaruos visomis savo briaunomis.  

Akmens tvirtinimas ant kojyčių – pats populiariausias. Tokiu būdu dėmesys sutelkiamas tik į akmenį. Dažniausiai akmuo tvirtinamas ant 4 arba 6-ių kojyčių.

Kanalinis tvirtinimo būdas dažniausiai naudojamas vestuvinių žiedų gamyboje, kuomet akmnenukai (dažniausiai tai deimantai) sudėliomi į eilutę kanaliuko viduryje. Akmenukų gali būti keletas ar net ir aplink visą žiedą.   

Papuošalo dydis

Galiausiai, labai svarbu pasirinkti tinkamą papuošalo dydį. O jis, visų pirma, turi atitikti tavo išvaizdą. Grakščioms, liaunoms merginoms tiks dailūs, miniatiūriniai papuošalai, o stambesnėms moterims geriau būtų rinktis stambius ir masyvius brangakmenius. Jei nori išsirinkti papuošalą kasdienai, atkreipk dėmesį į tai, kad jis nebūtų itin didelis, kad netrukdytų ir netrintų.

Kaip nešioti juvelyrinius papuošalus?

Kas liečia juvelyrinius dirbinius, sakoma: „geriau mažiau, bet kokybiškiau“. Todėl venk apsikarstyti viskuo, ką turi savo papuošalų dėžutėje – tai prasto skonio ženklas. Be to, galioja keletas taisyklių, kurių derėtų paisyti, nešiojant juvelyrinius papuošalus:

2 psl. »

Komentarai (3)

Agnė 2015-02-20 11:40
Aš visada papuošalus perku iš www.papuosalaipigiau.lt ir bedos nematau, ten daug prekių, akcijų, taipogi papuošalai vaikams rekomenduoju visiems!
Augustė 2012-07-12 20:56
o man nėra nieko mieliau už žalvarį...
Izabelė 2012-07-12 18:05
apie deimantus galiu tik pasvajoti :D

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai