Kad akių oda išliktų graži ir jaunatviška

Tikrai ne kiekviena moteris gali didžiuotis ideali oda aplink akis ir tai visai suprantama: šioje vietoje esanti oda labai plona ir jautri. Be to, aplink akis praktiškai nėra riebalinių liaukų, kurios apsaugo odą nuo išsausėjimo, ir raumenų, kurie palaiko odos elastingumą.

Nuo 25 metų amžiaus kiekviena moteris kasdien turėtų bent kažkiek laiko skirti paakių priežiūrai: valymui, tonizavimui ir maitinimui.

Odos aplink akis valymas

Norėdamos pašalinti makiažą nuo akių, dauguma moterų naudoja įprastą veido valymui skirtą pienelį. Kosmetologai pataria akių sričiai naudoti tik specialiai tam sukurtas priemones, kurių Ph (rūgštingumas ir šarmingumas) labai skiriasi nuo įprastinių veidui skirtų priemonių. Šiai jautriai sričiai itin tinka makiažo valikliai, sudaryti iš dviejų dalių: viršutiniame skystyje būna lengvas aliejus, pašalinantis vandeniui atsparius makiažo likučius, o apatinėje skysčio dalyje būna raminantys ekstraktai, pašalinantys visą likusį makiažą. Kad oda neišsitampytų, labai svarbu tinkamai valyti akis. Judesius reikėtų atlikti iš viršaus į apačią. Sudrėkink specialia priemone vatos gabaliuką ir brauk nuo akių viršaus link apačios.

Kai kurios moterys prieš miegą patingi nusivalyti makiažą, tačiau tokių “naktinių likučių” daroma žala gali būti tiesiog siaubinga: akys visą naktį bus dirginamos, oda užteršiama, taigi ne tik atsiras raukšlių, bet ir paakiai pajuos iš nuovargio.

Odos aplink akis tonizavimas

Odos tonizavimui įsigyk specialių tonikų ar losjonų. Kai kurios moterys mano, kad tonizuojančios priemonės – tai tik pinigų išmetimas į balą, tačiau iš tiesų šie preparatai nuramina ir atpalaiduoja odą, bei suteikia jai gaivumo. Norėdama atgaivinti odą, užpilk šiek tiek losjono ant vatos gumulėlio ir lengvai patapšnok aplink akis. Jei jauti, kad tavo akys labai nuvargusios, gali sudrėkinti vatos gumulėlius losjonu ir palaikyti juos ant akių kelias minutes.

2 psl. »

Komentarai (4)

Bimbam 2012-05-08 14:29
Atsiprašau. Na, vis tiek supratot
Bimbam 2012-05-08 14:28
nesir8pinu, ir problem7 neturiu :)
Lina 2012-05-08 10:39
Paakių, vokų oda :) viskas ir taip aišku
Ya ya 2011-11-20 20:08
Akių oda ? Įdomiai :D Kur ji randasi ? :D

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai