Kad makiažas ant veido laikytųsi ilgiau

Moterys, tarsi dailininkai, su makiažo pagalba ant veido gali sukurti tikrus šedevrus, deja, tik trumpalaikius. Žinoma, būtų puiku, kad tais atvejais, kuomet visą dieną reikia atrodyti ideliai, šiam „paveikslui“ neprireiktų restauracijos.

Šepetėliai ir teptukai makiažui

Sunku įsivaizduoti dailininką be jo nepakeičiamų instrumentų: teptukų ir kempinėlių. Makiažo užtepimui jūs galite rinktis specialius šepetėlius arba atlikti viską pirštais.  Ir vienas ir kitas variantas leistinas. Jeigu vis tik pasirinkote profesionalius šepetėlius, norėdamos išvengti klaidų ir tuo pačiu padidinti makiažo atsparumą, būtinai naudokite tik tinkamas priemonės, nes kiekviena iš jų atlieka skirtingą funkciją ir suteikia skirtingą efektą.

 • Lūpoms tiks plonas ir plokščias šepetėlis su  nusmailinta viršūnėle. Visažistai rekomenduoja naudoti teptuką su šereliais iš sabalo vilnos. Jis lygiausiai padengia lūpas dažais,  o teptuko šerelių  tekstūra nealergizuoja jautrios lūpų odelės.
 • Norint  tolygiai nudažyti vokus , rinkitės šepetėlį, savo forma primenantį lopetėlę, jo šereliai prigludę labai  arti vienas kito.   
 • Plokščias, plonas ir elastingas šepetėlis tinka  tikslių linijų nubrėžimui.  
 • Užapvalintas šepetėlis skirtas šešėlių užtepimui ant viršutinių ir apatinių vokų. Atminkite: akių makiažui pravartu turėti keletą šepetėlių. Kiekvienas šepetėlis turi būti skirtas tam tikram šešėlių spalvų spektrui. Tai būtina tam, kad neužterštumėte visos spalvų paletės.
 • Didelis, apvalus ir plokščias šepetys skirtas pudros užtepimui ir tolygiam paskirstymui.   Tam, kad nesukeltumėte veido odos alergijos (ypač  tuo atveju, jei nusipirkote  šepetėlį iš sintetinių medžiagų), pačiupinėkite ir įsitikinkite, kad jis švelnus, o šereliai prigludę arti vienas kito.
 • Apvalus, trumpas ir storas šepetėlis – tai koreguojantis šepetėlis. Juo patogu tonuoti odą skystomis priemonėmis.
 • Apvalus, mažas ir plonas šepetėlis  sukurtas specialiai taškiniam korektorių užtepimui.
 • Šepetėlis-vėduoklė su ilgai šereliais per vidurį ir trumpais iš šonų skirtas ružo užtepimui. Juo patogu pašalinti  pudros ir  makiažo  perteklių.
 • Didelis užapvalintas šepetėlis skirtas pereinančių spalvų paskirstymui ir ružui.
 • Pūkutis skirtas kompaktinės ir birios pudros užtepimui.
 • Kai kurios moterys mėgsta tonuojančias priemones ar kreminę pudrą užtepti su kempinėle. Tolygiam paskirstymui naudojamos kampuotos formos kepmpinėlės, kosmetikos priemonių užtepimui – trikampės formos.

Išsirinkite dažus

2 psl. »

Komentarai (1)

lala 2012-06-02 19:18
tiesiog pasidaziusios , papurskite veida plauku laku is tolesnio atstumo ir maikiazas bent man visa nakti klube atlaiko :)

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai