Kaip dažytis akis, kad jos atrodytų didesnės? (video)

Didelės ir išraiškingos akys visuomet traukia vyrų dėmesį. O galų gale, jei ne dėl vyrų, tai tiesiog dėl savęs tikrai verta pasistengti, juk patraukli išvaizda leidžia geriau jaustis ir labiau pasitikėti savimi. Tobulai padažytos akys gali kardinaliai pakeisti tavo išvaizdą, taigi šiandien pasimokysime, kaip dažytis akis, kad jos atrodytų didesnės.

Tiesa, kiekvienos moters akių forma yra skirtinga, taigi ir makiažas turėtų būti parenkamas individualiai, nes vienai akis reikia optiškai praplatinti, kitai – pailginti. Mes siūlome paskaityti bendras “didinamojo” akių makiažo taisykles, o toliau jau leisk sau paeksperimentuoti ir tau tikrai pavyks atrasti būtent tau tinkantį makiažą. Na, o kad viskas būtų dar aiškiau, rekomenduojame pažiūrėti ir straipsnio pabaigoje esantį mokomąjį video.

  • Paryškink antakius pieštuku arba neblizgiais šešėliais, atsižvelgdama į savo plaukų spalvą. Antakiai – vienas iš svarbiausių tinkamo makiažo elementų, nes jie tarsi įrėmina pačias akis.
  • Po antakiais nubrėžk plonytę liniją matiniais šviesiais šešėliais ir šiek tiek patrink pirštų pagalvėlėmis, kad nesimatytų aiškios linijos ir liktų tik lengvas pašviesėjimas.
  • Vidinį akies kamputį padenk šviesios splavos šešėliais. Jei daraisi dieninį makiažą, naudok matinius šešėlius, jei vakarinį – gali rinktis šešėlius su perlamutru. Jei ketini fotografuotis – naudok tik matinę kosmetiką!
  • Šviesaus atspalvio šešėliais padenkite viršutinio akies voko vidurį.
  • Akies išorinį kamputį padažykite tamsiais šešėliais: pradėkite maždaug nuo akies voko vidurio (ties blakstienų linija) ir braukite link išorės. Ties viduriu linija turi būti labai ploną, o link išorės platėti.
  • Šalia apatinių blakstienų, ties išoriniu kampučiu taip pat nubrėžkite neryškią liniją tamsiais šešėliais.
  • Akių makiažo pagrindas jau padarytas. Dabar liko išlyginti spalvas. Jei matysis aiškios šešėlių linijos, akys tikrai neatrodys gražiai. Pirštų pagalvėlėmis arba vatos pagaliuku atsargiai patrink, kad spalvos susilietų.
  • Padažyk akis dviem sluoksniais blakstienų tušo, stengdamasi blakstienas nukreipti į išorinį akių kampą.
2 psl. »

Komentarai (7)

iikcincvuigb 2013-11-21 07:02
jega
dddd 2013-04-11 15:32
tik y karnavala taip
Monika 2012-05-11 02:04
kad pas ja ir taip dideles akys. tai reikejo rodyt ant mazu akiu
Dindandun 2012-05-10 17:28
Pamėginau, bet man neišėjo :)
Jurga 2012-05-10 13:14
Ooo, patiko. Makiažas visagalis :)
Vita 2012-05-09 23:02
Ačiū, man tikrai labai pravertė :)
pija 2012-05-09 23:02
Labai laukiu straipsniuko, kokius šešėlius rinktis

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai