Kaip dažytis biuro darbuotojai?

Didžiąją laiko dalį moteris paprastai praleidžia darbe, todėl makiažas į ofisą yra toks pat svarbus, kaip ir vakarinis. Jis vaidina svarbų vaidmenį dailiosios lyties atstovių, kurios nori lipti karjeros laiptais, gyvenime. Kokios pagrindinės makiažo į ofisą taisyklės ir reikalavimai?

Pirmiausia – reikia rasti viduriuką tarp merginos iš naktinio klubo ir „pilkos pelytės“. Žinoma, kuklumas ir santūrumas ofiso darbuotojoms yra būdingas – darbe įprasta per daug neišsiskirti. Tačiau būna, kad šios savybės tiesiog virsta fanatizmu – makiažo visiškai atsisakoma. Galima pasiteisinti, kad trūksta jam laiko, tačiau būti nepasidažiusi ir gerai jaustis, didžiuotis savo nepriekaištinga išvaizda gali tik tos, kurios itin kruopščiai prižiūri savo odą – tai užtrunka daug ilgiau. O juk šiuolaikinė moteris turi suspėti viską!

Odą būtina prižiūrėti kasdien, tačiau šį kartą kalbame ne apie tai. Jeigu esi pavargusi ir naktį nemiegojai, dėl laiko trūkumo pamiršta kaukė tegul lieka paslaptimi – visus trūkumus galima užmaskuoti kokybišku toniniu kremu. Po akimis atsirado tamsių ratilų? Turi pigmentinių dėmių? Naudok korektorių. Pageidautina, kad jis būtų išbandytos, patikimos ir gerai žinomos firmos, tiktų tavo odos tipui, drėkintų ją ir gerai ant jos laikytųsi visą dieną. Jeigu jo sudėtyje bus alavijų arba alyvuogių ekstraktų, tokia priemonė dar vertingesnė. Tinka ir savaiminio įdegio priemonės – anot psichologų, įdegusiais žmonėmis aplinkiniai pasitiki labiau, nes nesąmoningai įdegį vertina kaip sėkmės rodiklį.

Ofiso darbuotojoms reikia mokėti pabrėžti ir išryškinti savo žvilgsnį, o padaryti tai – tikras menas. Tam naudojami įvairių tonų akių šešėliai, kontūriniai pieštukai ir tušas, tačiau taip moterų mėgstamas blizgis ir perlamutrinio žvilgesio suteikiančios priemonės nėra pats geriausias pasirinkimas.

2 psl. »

Komentarai (4)

lola 2012-09-30 16:57
PYDARĖS
Emilija 2012-02-07 10:31
O man atrodo, kad makiažas būtinas tam, kad galėtum užmaskuoti savo nevisavertiškumo kompleksą. Visa grožio industrija yra orientuota būtent į tai. Nesidažysi - nebūsi graži, būsi niekam nereikalinga, nieko nepasieksi, niekas tavęs nemylės
Janina 2012-02-07 09:15
Natūraliausia - nesidažyti visai :)
ziupa 2012-02-06 20:20
Kuo naturaliau - tuo geriau

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai