Kaip elgiamės, kai santykiai baigiasi?

Kiekviena moteris skirtingai išgyvena išsiskyrimo skausmą. Vienos užsidaro savyje ir depresuoja, kitos bando keršyti ir visais įmanomais būdais įskaudinti buvusį mylimąjį. Amerikiečių psichologai dažniausiai pasitaikantiems išsiskyrimo sindromams sugalvojo “diagnozes”.

Penelopija. Tai – neracionalus noras visais įmanomais būdais išsaugoti ištikimybę objektui, kurio net neturi. Visos tokios moters mintys sukasi tik apie jos svajonių vyrą ir ji šventai tiki, kad lauks savo išrinktojo visą gyvenimą. Aplinkiniai nieko įtartino nepastebi, kadangi šia liga serganti moteris gyvena įprastą gyvenimą. Deja, jai pačiai neturėtų būti lengva… blogiausia tai, kad tokį atsidavimą ji vertina ne kaip nenormalų reiškinį, o kaip didelį pasiekimą.

Medeitas. Gana dažnai pasireiškianti forma, kuomet apima nevaldomas noras atkeršyti savo buvusiajam. Tokia moteris nuolatos kuria planus, kaip susidoroti ir sukelti kuo daugiau skausmo. Blogiausia, kad keršto planai kurpiami ne tik “ex” mylimajam, bet ir kitiems, su visa istorija susijusiems dalyviams: jo šeimai, naujajai mylimajai, vaikams ir t.t. Neretai tokios moterys kaip geriausią keršto būdą pasirenka juodąją magiją.

Didoneozė. Tai – labai dažnai pasitaikanti forma, kuomet išsiskyrimą moteris bando analizuoti su aplinkiniais. Ji nuolatos kalba apie buvusius santykius ir vis iš naujo bando sugrįžti į praeitį bei suprasti išsiskyrimo priežastis. Ji nesistengia visko išgyventi pati, todėl savo nusivylimą išlieja draugėms ar tiesiog bendradarbiams. Tai – tipinis aukos vaidmuo. Per ilgas santykių analizavimas tokioms moterims sukelia depresiją ir paskatina norą nusižudyti.

2 psl. »

Komentarai (6)

Florence Hooper 2023-03-12 17:02
PRIVALOMA PERSKAITYTI DĖKINIMO ĮRAŠAS.
Mano vardas Florence Hooper, esu gero daktaro Ogundele darbo ir sąžiningumo liudininkas. Jei jums reikia pagalbos susigrąžinti savo meilužį, atkurti nutrūkusius santykius? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Jo „WhatsApp“ pokalbis, „Viber“ pokalbis arba telegrama: +27638836445. Galite jam padėkoti ir už mane, šis vyras atnešė ramybę mano santuokoje ir jo burtai nekenksmingi.
Melody 2023-03-08 21:37
Mano vardas Melody Walker. Noriu, kad visi šio forumo nariai žinotų apie daktarą Ogundelę, puikų burtininką, kuris sugrąžino man mano vyrą savo meilės burtais, jo kerai yra nekenksmingi. Esu jo gero darbo ir sąžiningumo liudininkas, jei jums reikia pagalbos susigrąžinti meilužį, atkurti santuoką ir priversti vyrą ar žmoną jus mylėti ir gerbti? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Susisiekite su juo WhatsApp Chat, Viber Chat arba Telegram: +27638836445.
cynthia 2023-02-21 11:34
ačiū kunigui Adui už taikos sugrąžinimą mano šeimai po to, kai mano vyras pateikė skyrybų prašymą ir išbraukė mane ir vaikus, susitikimas su kunigu Adu buvo proveržis, kuris sugebėjo sugrąžinti jį namo ir atkurti taiką mūsų gyvenime . Labai vertinu už tai, ką padarėte. priimk mano tkanks tai ką galiu duoti dabar, lik palaimink. čia yra kontaktas su juo susisiekti... [email protected] (solutiontemple.info) ačiū ponia Cynthia
ajajai 2012-11-05 14:09
mane vaikinas pries pora dienu paliko, isvadines visais nenoriu net pagalvot kas bus toliau
Išvada? 2012-05-25 12:04
Tai parom išvadas, a? :)
Kaip as :( 2012-04-11 22:44
Izolditas. Tai – potologinis priklausymas nuo meilės objekto, pasireiškiantis nesugebėjimu nutraukti visiškai neperspektyvius santykius. Šios moterys dažniausiai kankinasi, tačiau visko užbaigti taip ir nesugeba, teisindamos viską likimu. Jos gali kentėti mylimojo alkoholizmą ar smurtą, tačiau net ir turėdamos kur išeiti – pasilieka, nes nesugeba priimti ryžtingų sprendimų.

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai