Kaip iš delno linijų skaityti ateitį?

Kad bent kažką pavyktų “perskaityti” iš rankų, reikia atkreipti dėmesį ne tik į delno linijas, bet ir į pačias rankas, pirštų ilgį ir formą, nagus, įvairiausis linijų figūrėles ant delno ir t.t. Tačiau jei šioje srityje esate tik pradedantieji, pirmam kartui pakaks ir pagrindinių taisyklių.

Tikriausias pirmasis ir aktualiausias klausimas: kurią ranką reikia tikrinti? Iš tiesų – abi, nes kiekviena iš jų turi skirtingas reikšmes.

  • Informacija kairėje rankoje – tai, ką žmogui davė gamta: charakterio savybės, temperamentas, talentai ir t.t. Atkreipk dėmesį į tai, kad visai tikėtina, jog to, kas užšifruota tavo delnuose, kol kas tu realybėje galbūt dar net nepastebėjai ar nespėjai išnaudoti.
  • Informacija dešinėje rankoje – tai, kas žmogui nutiko realybėje. Grubiai tariant, kairė ranka – tai žmogaus praeitis, vaikystė, potencialūs gabumai, paveldimumas ir t.t. Dešinė – tai, kas vyksta dabartyje, žmogaus tikslai, kurių jis pasiekė, talentai, kuriais pasinaudojo.

Svarbu: ši sistema galioja tik dešiniarankiams. Kairiariankiams viskas priešingai: apie praeitį pasakoja dešinė, o apie dabartį – kairė.

Pagrindinės linijos ant delno yra keturios: gyvenimo, širdies, galvos ir likimo.

Gyvenimo linija (1) prasideda tarp nykčio ir smiliaus, ir eina pusračiu žemyn. Priešingai, nei dauguma mano, gyvenimo linija neparodo gyvenimo trukmės, ji tiesiog atspindi žmogaus energiją ir sveikatos būklę. Kuo ji labiau įsirėžusi ir ryškesnė, tuo mažiau sveikatos problemų jos šeimininkas turi. Dviguba gyvenimo linija – tikra retenybė, kuri žada laimę, turtus ir kitas naudas. Linijos, apskritimai, žvaigždutės ir t.t., kertančios gyvenimo liniją, prognozuoja įvairias nelaimes: traumas, ligas ir t.t.

2 psl. »

Komentarai (53)

Anastaeija 2021-10-14 12:03
Pzd laikas žudytis xdddddd
Armageddon 2021-08-18 14:57
Neįdomu gyventi, kai žinai ateitį. Kvailas padaras ieško ateities žinių.
Kristina 2021-06-30 03:39
Mano gmail:[email protected] noriu sužinoti parašykit man
Kristina 2021-06-30 03:37
Noriu sužinoti iš delnų kas mano tikras vyras koks mano ateitis ir su kuo aš gyvensiu ir taip toliau noriu suzinoti
Alvydas 2021-05-02 16:56
Norėčiau susiskambint
Jolamta 2020-05-04 11:20
Kas aprašo rankoje esancias linijas Ačiū
mantas 2018-03-04 15:59
Labai garai
BRAŠKYNAS VYNUOGYNAS 2017-08-24 17:11
Tiems kurie rankų neturi? Tai jie gyvenimo taipogi neturi tada taip išeina.
Nesamone ta chiromantija. Buria matai iš kažkokių linijų. Tos linijos yra laikinos jos gali keistis. Likimo jokios linijos nenuspes . Patys kuriame savo likima . Atsibuskit ir netikėkit kažkokiom nesamonėm. Jūs save graužiat. Viso to pasekmes depresija . O tada jau verkiat kad atseit isipilde ir chiromantija nuspejo jūsų likimus
nelaiminga 2017-07-07 13:59
Nesuprantu.. man 17 ir taip gyvenime nesiseks?
Elena 2017-07-06 13:59
Aplamai - tokio zodzio nera lietuviu kalbos zodyne, yra zodis APSKRITAI.

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai