Kaip išlaikyti vyrą šalia savęs?

Už atsiųstą laišką dėkojame Pasmama.lt skaitytojai Vitai.

Su draugėmis turim gražią tradiciją: kiekvieną savaitę susibėgame vis naujoje kavinukėje. Nieko ypatingo, tiesiog jaukus pasisėdėjimas prie vyno taurės, šioks toks atotrūkis nuo kasdienių problemų ir žinoma, niekada neišsenkančios temos apie vyrus. Taip... apie juos mes galim kalbėti nesustodamos. Simona, jauniausia iš visos mūsų kompanijos, nuolatos skundžiasi, esą vyrams ji tik trumpalaikis žaisliukas. Vita – mūsų kompanijos “racionalusis protas”, aplamai neranda vyro, verto jos dėmesio. Rimantė jau tris kartus buvo palikta, nors visų draugysčių metu jau buvo planuojami vestuvių scenarijai...  Žodžiu, kiekvienai savos bėdos.

Taigi, vieną gražų vakarą mes sudarėme pagrindinių taisyklių sąrašą, kaip elgtis, kad vyras nuo tavęs nepabėgtų. Ar jis veiksmingas – parodys laikas, tačiau norėčiau juo pasidalinti ir su jumis.

PIRMOJI TAISYKLĖ. Kad ir kaip saldžiai suoktų naujasis tavo pažįstamas, visuomet prisimink, kad santykių pradžioje jis turi tik VIENĄ TIKSLĄ. Na, pripažinkime pačios sau, mes juk taip pat ne šventosios ir trokštame kūniškos meilės, tik tie visuomenės įskiepyti standartai neleidžia taip greitai pasiduoti, antraip ką žmonės pagalvos? O gal velniop tuos žmones? Juk gyveni tai dėl savęs.

Galvokime logiškai: vyras neabejotinai nori įsitempti tave į lovą. Kokie galimi santykių scenarijai: a) jis tai padarys; b) jam tai nepavyks. Pradėkime nuo varianto “b”. Jeigu jam nepavyks, tai kam aplamai tau reikalingi šie santykiai? Juk tu ieškai vyro, o ne tik draugo, su kuriuo galėtum vakarais žiūrėti filmus. Grįžkime prie varianto “a”, kuris gali pasibaigti dvejopai: vyras gaus tai ko nori ir jūs ilgai ir laimingai gyvensite (kiek ilgai, ir kiek laimingai nesiaiškinsime) arba vyras gaus tai ko nori ir išnyks kaip dūmas, nes jam tik to ir reikėjo. Pirmasis atvejis manau patiktų visoms moterims, o štai antrasis gali palikti gilias žaizdas širdyje... Būtent dėl to mes, moterys, dažnai stengiamės tempti laiką, kad įsitikintume tariamu vyro nuoširdumu. Tik ar tas laiko tempimas duoda kokios nors naudos? Jeigu vyras “kiaulė”, tu to nepakeisi. Nepamiršk, kad kuo daugiau laiko praleidi su žmogumi, tuo labiau prisiriši. O kuo labiau prisiriši, tuo skaudžiau būna kai tave išduoda.

2 psl. »

Komentarai (5)

apskritai 2012-06-10 12:52
aplamai? come on...
nata 2012-05-28 21:59
Rimvydai, man regis dauguma vyrų šį anekdotą realybėj yra išgyvenę :)
Rimvydas 2012-05-28 13:57
anekdotas apie pavyda buvo geras.tas pats buvo ir man
Renata 2012-04-27 11:04
manęs neapleidžia jausmas, kad jau esu tai kažkur skaičiusi ar mačiusi
Ilona 2012-04-27 08:55
Smagiai pasijuokiau :D geras humoro jausmas

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai