Kaip išsirinkti labiausiai tinkantį buteliuką?

Partnerio nuotr.

Jei mama negali maitinti vaikelio natūraliai arba vien mamos pieno nepakanka ir tenka primaitinti, neišvengiamas pirkinys yra buteliukas. Jų pasiūla nemaža, kaip išsirinkti labiausiai tinkantį?

Buteliukų lentynoje rasite vieną unikalų produktą - buteliuką su užpatentuota oro cirkuliacijos sistema DR. BROWN'S OPTIONS+.

Pilvuko diegliai, kurių galima išvengti

Naujagimio virškinimo sistema dar nepilnai subrendusi. Žarnyne dar nėra pakankamai gerųjų bakterijų, kurios padėtų virškinti maistą. Mažylio žarnynas pamažu tik mokosi dirbti. Virškinimo procesą apsunkina ir tai, jei kūdikis kartu su pienu nuryja daug oro. Prasideda vadinamieji pilvuko diegliai - skrandžio ir žarnyno spazmai. Oras gali sukelti pilvuko skausmus, vaikas gali dažniau atpylinėti, blogiau įsisavinti kai kurias maisto medžiagas. Tokiu atveju patartume neleisti mažyliui peralkti, kad jis nerytų pienuko greitai ir godžiai. Jeigu vaikutis maitinamas iš buteliuko, paprastą keisti buteliuku su oro cirkuliacijos sistema. Toks buteliukas rekomenduojamas ir vaikams, kurie turi refliukso problemų.

Kuo ypatingi DR. BROWN'S buteliukai?

DR. BROWN'S buteliukai turi užpatentuotą vidinę oro cirkuliacijos sistemą, kuri neleidžia kūdikiui prisigaudyti oro. Tai mažina pilvelio dieglius, atpylinėjimą, palengvina atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme, o mažylis geriau jaučiasi ir ramiau miega. Pakreipus buteliuką, viduje esantis oro cirkuliacijos vamzdelis orą iš žinduko nukreipia į viršų, ir jis nepatenka į vaiko skranduką.



Be to, universitetiniais tyrimais įrodyta, kad DR. BROWN'S buteliukai su vidine oro cirkuliacijos sistema piene daugiau išlaiko vitaminų A, C ir E. Tad renkantis šiuos buteliukus vaikai jausis geriau gerdamas būtent iš jo.



Siauresnis ar platesnis - kokį rinktis?

DR. BROWN'S buteliukai būna dviejų tipų - siauru ir plačiu kakliuku. Plataus kaklelio skirti kūdikiams, kurie maitinami natūraliai, bet kartais mamai tenka išeiti, vaikutį palikti auklei, artimiesiems, kurie pamaitins jį mamos pienuku iš buteliuko. Platesnis žindukas panašesnis į mamos krūties anatomiją, kūdikis, maitinamas iš tokio buteliuko, neatpras žįsti krūties. Pienas teka panašiai kaip iš krūties. Platesnis buteliukas rekomenduojamas ir tuo atveju, jei vien mamos pieno nepakanka, kūdikis blogai priauga svorio. Tada, pamaitinus krūtimi, kūdikiui galima pasiūlyti pieno mišinio būtent iš tokio buteliuko ir su tokiu žinduku.

Jeigu vaikelis maitinamas tik dirbtinai ir mamos krūties visiškai nežinda, labiau tinka siauresnis buteliukas su siauresniu žinduku. Nežindomam kūdikiui iš jo maitintis bus lengviau.



Buteliukas bet kokiam amžiui

DR. BROWN'S buteliukai OPTIONS skirti kūdikiams nuo gimimo iki tol, kol buteliuko reikės. Kai vaikelis paauga, pilvuko diegliai nebevargina, tada oro cirkuliacijos sistemą iš buteliuko galima išimti ir buteliuką toliau naudoti kaip įprastą gertuvę su žinduku.



Buteliukai pagaminti iš saugių vaiko organizmui medžiagų. Galima pasirinkti jo dydį ir nepamiršti pakeisti žinduką, kai jis susidėvės. Žindukai turėtų atitikti ir vaiko amžių mėnesiais (tai visada nurodomas ant pakuotės), nes kuo didesnis vaikelis, tuo didesnė turi būti skylutė žinduke. Beje, buteliuko priežiūra nėra sudėtinga - patį buteliuką ir žinduką galima sterilizuoti, o oro cirkuliacijos sistemą išvalyti specialiai tam skirtu šepetėliu, esančiu pakuotėje.

Kokius buteliukus rekomenduojama rinktis neišnešiotiems kūdikiams?

Neišnešiotukų virškinimo sistema ypač jautri, jie dažniau atpila, vargina pilvuko \ pūtimas ir diegliai. Tokiems naujagimiams ypač nepalanku, jei kartu su pienu nuryja ir oro. Šią problemą galima išspręsti, parinkus tinkamą buteliuką ir specialiai neišnešiotukams skirtą žinduką. Jo skylutė itin maža, kad tėkmė būtų kuo mažesnė ir kūdikis nespringtų.

Šaltinis: Partnerių turinys

Komentarai

Kūdikių mityba

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai