Kaip išvengti persivalgymo prieš miegą?

Alkis iš karto po vakarienės daugeliui iš mūsų yra puikiai pažįstamas reiškinys. Kaip „numarinti kirminą“ ir nepesrivalgyti prieš miegą? Štai keli patarimai.

 

  • Pavakarieniauk skaniai. Maistas tau turi teikti pasitenkinimą, malonumą. Tai, ką dedame į lėkšte, lemia, ar po pusvalandžio norėsime sukramtyti dar ką nors. Pasistenk, kad tavo vakarinį meniu sudarytų baltymai (vištiena, žuvis, kiaušiniai), naudingieji riebalai (avokadai, riešutai), neskaldytų grūdų produktai (košės, pilno grūdo duona) ir daug ląstelienos turinčios daržovės. Visa tai užtikrina sotumo jausmą.
  • Valgio metu nežiūrėk televizoriaus. Reklama, filmai ir naujienos verčia mus valgyti „automatiškai“. Jeigu tavęs laukia kokia nors laida, kurią norėjai pamatyti visą savaitę, geriau pavalgyk dar prieš ją.
  • Paieškok įdomios veiklos. Esmė ta, kad labai dažnai vakarais pradedama valgyti iš nuobodulio ir neturėjimo ką veikti. Manikiūras, knygų skaitymas ir rankdarbiai daugeliui dailiosios lyties atstovių padeda nebegalvoti apie maistą.
  • Išsivalyk dantis. Jeigu vėl nori ko nors užkąsti, pasinaudok dantų šepetėliu, dantų siūlu ir burnos skalavimo skysčiu. Visa tai atims gana daug laiko, todėl po kiekvieno valgymo tikrai nenorėsi gaišti ir to kartoti.
  • Laikykis režimo. Jeigu eini miegoti labai vėlai, neabejok: pavalgyti dar kartą tikrai norėsi. Režimo laikymasis išgelbės tave nuo nereikalingų kalorijų ir kilogramų.

Komentarai (2)

Teta 2012-08-22 22:01
valausi dantis. Tikrai padeda
Bitė 2012-08-20 09:31
Aš tiesiog einu anksčiau miegoti, todėl nuo šešių nebevalgau. Vakarienė lengvesnė, o dieną savęs beveik neriboju. Ir jokių svorio problemų.

Dietos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai