Kaip mamoms rasti laiko sportui?

@Shutterstock

Būti mama – nelengvas darbas. Laiko, skirto atlikti netgi paprasčiausiems darbams, rasti gali būti sudėtinga, tačiau skirti valandžiukę treniruotei tikrai įmanoma. Jūsų kūnas jums už tai padėkos.

Norint palaikyti tinkamą fizinę formą, būti laimingiems, sveikiems ir kupiniems energijos, svarbiausia reguliariai mankštintis. Jei jūsų dienotvarkė užimta, siūlome sportu užsiimti tada, kai vaikai pamokose, kai jie dar miega ar kitu metu. Kokiu – skaitykite toliau.

Kol vaikai užsiėmę

Jei jūsų atžalos lanko popamokinius būrelius, šį laiką išnaudokite sporto klube. Po to, kai nuvežate juos į futbolo treniruotę, šokių būrelį, muzikos mokyklą ar piešimo pamokas, tą laisvą valandą ar dvi skirkite sau ir pabėgiokite parke ar užsiimkite kita aktyvia veikla. Šis laikas tam puikiai tinka, nes nebūsite blaškoma savo vaikų, galėsite visu 100% atsiduoti sportui.

Prieš jiems nubundant

Dienos metu atsiranda vis daugiau užsiėmimų, todėl daugelis mamų sportu užsiima vos tik pateka saulė. Keltis anksti gali būti nelengva, tačiau tai padarę ir iš savo dienotvarkės išbraukę treniruotę, galėsite šiek tiek atsipalaiduoti ir daugiau laiko praleisti su vaikais, o laisvas akimirkas išnaudoti kitoms veikloms.

Dienotvarkės dalis

Jei sportą į savo dienotvarkę įtrauksite tik kaip „gal“, didelė tikimybė, jog to nepadarysite. Mūsų kasdieniai tvarkaraščiai dažnai keičiasi ir tai priklauso nuo aplinkos, atsiradusių netikėtumų, todėl, jei jau pasiryžote sportuoti, tai būtinai įtraukite į savo dienotvarkę, paskirkite tam valandą ir nebandykite niekaip nuo to išsisukti.

Pietų pertraukos metu

Šiuo patarimu pasinaudoti galite jei dirbate pilnu etatu, todėl gali būti sudėtinga atsikelti anksti ar treniruotei laiką paskirti po to, kai pasiimate vaikus iš mokyklos arba po darbo. Tad kodėl pietų pertraukos neišnaudojus aktyviai veiklai? Vietoje to, kad visą valandą prasėdėtumėte poilsio kambaryje, tą laiką paskirkite sportui. Naudos turės net 20-30 minučių treniruotė. Tik nepamirškite persirengti sportui tinkamus drabužius.

2 psl. »
Šaltinis: tv3.lt

Komentarai (1)

Alma 2018-10-11 13:37
Mes kartu su vaikais pora kartu per savaite einame i sporto sale. Jie ten randa kuo uzsiimti. Nes be sporto mano nugara labai greitai uzklumpa skausmai. Dabar isprasiau darbe patogia <a href="https://admodum.lt/type/biuro-kedes/" alt="ergonomine kede">ergonomine kede</a> nes anksciau ant vadinamosios lankytojo kedes tekdavo visa diena praleisti, kas tikrai nepridejo pliusu nugarytei. Manau kasdien naudojami daiktai privalo buti patogus ir pritaikyti konkreciam naudotojui

Treniruočių programos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama