Kaip pamilti save?

@ Shutterstock

Daugumos iš mūsų tikslas – surasti tinkamus žmones, o ne būti jais pačiais. Mes dažnai nusistatome sau stereotipus, reikalavimus, gal netgi taisykles, kuriomis remiantis tiriame ir analizuojame kitą žmogų. Manome, kad save pamilsime tuomet, kai mus mylės kas nors kitas. Tačiau šiuo atžvilgiu – MES esame tie, kurie turi mylėti save pirmiausia, o tik tuomet ieškoti meilės kitame žmoguje. Kaip tai padaryti?
 
Pažvelkite į trūkumus kaip į privalumus
 
Tai, ką matote veidrodyje – dar ne viskas. Trūkumų turi visi, tobulų nėra. Su savo trūkumais patartina susigyventi arba tiesiog įtikinti save, kad kiekvienas trūkumas turi savų privalumų. Pavyzdžiui, Jūs esate nepatenkinti savo figūra. Moterys – per plačiais klubais ar per maža krūtine, o vyrai – per siaurais pečiais, pilvu. Neharmoningos kūno proporcijos dažniausiai gali būti užmaskuojamos tinkamai parinktu drabužiu, na, o jeigu vis vien liekate nepatenkinti savo įvaizdžiu – nenusiminkite. Teisingi žmonės, kuriems lemta būti Jūsų gyvenime, būtinai ras kelią pas Jus ir jiems Jūsų netobulumai atrodys lyg natūrali gyvenimo duotybė.
 
Suraskite tai, kas artima jūsų širdžiai
 
Geriausias požiūris į gyvenimą – pomėgių ieškojimas ir jų puoselėjimas. Jausdami, kad tobulėjate, atrandate save per tam tikrą veiklą, o galų gale, dar ir gebate tai pritaikyti darbui – suprasite, jog tai Jus veda per gyvenimą į priekį, skatina tai daryti kuo geriau. Galbūt Jums patinka rašyti ar piešti? O gal mokate groti kokiu instrumentu ar turite vokalinių gabumų? Visa tai tiesiog privalote išreikšti DABAR! Jei visgi trūksta įkvėpimo, pasistenkite savo mintis sutelkti į savo mėgstamą veiklą. Ką ji Jums suteikia? Gal taip išsiliejate, o gal tiesiog trokštate parodyti savo rezultatus ir aplinkiniams?

2 psl. »
Šaltinis: Grožio guru

Komentarai

Psichologija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai