Kaip parinkti ir koreguoti antakių formą pagal veido tipą?

Visais laikais dailiosios lyties atstovės skyrė daug dėmesio savo antakių formai ir spalvai. Pavyzdžiui, senovės Egipte tamsūs ir platūs antakiai buvo laikomi išminties požymiu, todėl moterys, nenorėdamos sukelti jokių abejonių, dažydavo juos suodžiais. Viduramžiais buvo madinga aukšta atvira kakta, tad antakius moterys pašalindavo vašku. Šiandien mada demokratiškesnė. Šiais laikais nebereikia imtis drastiškų priemonių – labiausiai vertinamas natūralumas, individualumas, tad antakiai viso labo šiek tiek pakoreguojami – paryškinama jų spalva, sutvarkoma forma.

Tam, kad antakiai atrodytų nepakartojamai ir harmoningai, būtina suteikti jiems gražią formą. Šiuo klausimu galima drąsiai kreiptis į grožio saloną – čia jums mielai padės ir patars, ką daryti. Žinoma, antakių korekcijos procedūrą galima atlikti ir namie, tačiau pirmą kartą šį darbą geriau patikėti specialistams. Jie parinks būtent jums tinkamą formą. Atminkite, kad palaikyti kontūrą daug paprasčiau, negu jį sukurti.

Kokia antakių forma tinka pagal jūsų veido tipą?

Jeigu veidas yra stačiakampio formos, geriausiai tiks vidutinio ilgumo antakiai, natūraliai kylantys į viršų. Tokia forma vizualiai patrumpina veido ovalą.

Jeigu veidas kvadratinis, antakių lanko kraštą geriausia pripiešti iš karto už vidinio akies kampo. Brėžkite iš pradžių trumpesnę, platesnę ir minimaliai išlenktą liniją, kuri nuo akies vidurio pereina į tiesią liniją.

Ovaliam veidui reikia plonų lengvai išlenktų antakių. Jų galai turi kilti aukštyn. Jeigu kakta plati ir išgaubta, antakių lankai turi prasidėti arčiau tarpuakio, kad optiškai sumažintų kaktos dydį.

2 psl. »

Komentarai (4)

manija 2012-04-06 17:48
o ir kainuoja visai nedaug - 6 lt. manau pora kart per menesi tikrai galima sau leisti
manija 2012-04-06 17:48
na aš tai einu pas kosmetologę ir ji viską tvarkingai padaro. kosmetologė tikrai žinos kokia antakių forma tinkamiausia ir nenupešios per daug
Urtė 2012-04-06 14:57
geriau nepešiot visai, nei nupešt per daug. Juokingai atrodo
Toma 2012-04-06 12:51
Man antakiai galuose reti, tai aš tiesiog pieštuku tose vietose truputį patamsinu. O šiaip nei pešioju (nebent tarpuakyje), nei ką.

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai