Kaip pasirinkti pudros spalvą

Didelis kosmetikos pasirinkimas gali tave suklaidinti ir apsunkinti renkantis geriausiai tau tinkančią odos priežiūros priemonę, ar netgi priemonės gamintoją.

Kartais moterys bando ant savo odos įvairius mėginukus, taip tikėdamosis atsirinkti tai, kas geriausiai tinka. Deja šis eksperimentavimo būdas gana brangiai atsieina ir gali odai net pakenkti, sudirginant ją.

Tinkančią spalvą išsirinkti nėra lengva, mat visos spalvos turi savus atspalvius. Ir nors tu puikiai žinai, kad pagrindiniai tonai gali būti klasifikuojami kaip šilti ir tamsūs,  vis dėl to jau minėti atspalviai gali susukti galvą, juk jų yra visa galybė: kavos su plakta grietinėle, medaus arba kavos espreso ir t.t.Renkantis teisingą atspalvį, turi atsižvelgti į savo gymį. Dauguma amerikiečių renkasi vidutinį atspalvį, kad suteiktų šiek tiek spalvos savo baltai odai. Skandinavai, vokiečiai ir anglai renkasi rožinį atspalvį. Lotynų  Amerikos, Azijos ar Viduržemio jūros regiono išeiviams,  kurių oda gelsva spalvos, labiausiai tinka vidutiniai šilti atspalviai.  

Jeigu tau sunku nusistatyti savo odos atspalvį, gali pasitikrinti pagal savo veną, jei jos melsvos ir esi linkusi degti raudonai, tuomet  tavo odos atspalvis yra rožinis, Jeigu tavo venos žalsvos spalvos, tuomet  tavo odos atspalvis gelsvas. Tai būtų pats paprasčiausias būdas odos atspalvio nustatymui.  

Šviesios odos merginoms vertėtų rinktis persikų ar rausvus atspalvius. Tamsesnės odos merginoms geriausiai tinka vario atspalviai, na o itin tamsaus gymio merginos turėtų rinktis tamsius atspalvius, tačiau joms yra kur kas paprasčiau, nes ant tamsios odos atspalvis smarkiai neišryškėja, todėl net ir šiek tiek suklydus, veidas vis tiek atrodys puikiai.

2 psl. »

Komentarai (4)

ausrine 2014-10-02 16:52
ir man sunku atitaikyti pudros spalva,kiek perku visad prasaunu :(
Gilė 2012-04-23 13:26
O kiek tas "brangi"? Ir kuriam laikui užtenka?
gintare 2012-04-23 11:16
Gile, pabandyk pudra kuri prisitaiko prie veido spalvos, man pvz labai tiko maxfactor xperience (nors ji ir brangi)
Gilė 2012-04-23 10:58
jau ko ko, bet pudros išsirinkti aš nemoku... :(

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai