Kaip pasirūpinti akių oda ir išvengti paakių maišelių?

Ne kiekviena gali didžiuotis idealia oda aplink akis, ir tai suprantama: ji šioje vietoje itin plona ir jautri, praktiškai neturi riebalinių liaukų, apsaugančių ją nuo išsausėjimo, ir raumenų, kurie palaiko elastingumą. Nuo 25-erių visos moterys turėtų kasdien skirti šiek tiek dėmesio paakių priežiūrai: valymui, tonizavimui ir maitinimui.

Odos aplink akis valymas

Norėdamos pašalinti akių makiažą, dauguma iš mūsų naudoja įprastą veido valymui skirtą pienelį. Kosmetologai pataria akių sričiai naudoti tik tam skirta priemones – jų Ph (rūgštingumas ir šarmingumas) smarkiai skiriasi nuo įprastinių veidui skirtų priemonių. Itin tinka makiažo valikliai, sudaryti iš dviejų dalių: viršutiniame skystyje būna lengvas aliejus, pašalinantis vandeniui atsparius makiažo likučius, o apatinėje dalyje yra raminamųjų ekstraktų, kurie nuvalo visus likusius nešvarumus. Labai svarbu tinkamai valyti akis: oda neturi išsitempti. Sudrėkink specialia priemone vatos gabaliuką ir brauk nuo akių viršaus į apačią.

Kai kurios moterys prieš miegą patingi nusivalyti makiažą, tačiau taip tik pačios sau kenkia: akys visą naktį dirginamos, oda užteršiama, taigi ne tik atsiras raukšlių, bet ir paakiai bus pajuodę.

Odos aplink akis tonizavimas

Odos tonizavimui įsigyk specialų toniką ar losjoną – tai ne pinigų į balą mėtymas, o būtinybė: šios priemonės ramina ir atpalaiduoja odą, suteikia jai gaivumo. Norėdama ją atgaivinti, užpilk ant vatos gumulėlio šiek tiek losjono ir lengvai patapšnok aplink akis. Jei jauti, kad jos labai nuvargusios, gali sudrėkintus tamponus kelias minutes palaikyti ant akių.

Odos aplink akis maitinimas

2 psl. »

Komentarai (2)

Goda 2012-07-09 11:46
nusipirkau kažkokį neva labai natūralų serumą paakiams. Dieve mano, kiap jie paraudonuodavo ir ištindavo. Pamėginau tris kartus įvairiai tept, ir įvairiais kiekiais, bet baigėsi tuo, kad išmečiau.
Magda 2012-07-09 09:17
Na, galiu pasakyti, man kosmetinis pienelis net labai paakiams tiko.

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai