Kaip paslėpti rudeninį akių nuovargį?

Rudens vėjai ir lietus į makiažą įpučia ne tik naujų spalvų, bet ir noro užmaskuoti dėl oro sąlygų ir metų laiko atsirandančius netobulumus. Vienas iš jų – akių nuovargis ir paraudimas, atsiradęs nuo gūsingo vėjo, didesnio darbo krūvio rudenį bei greičiau užslenkančios tamsos.

Kosmetikos kompanijos „Mary Kay“ specialistai rekomenduoja greitą ir paprastą kasdienio makiažo gudrybę, padėsiančią optiškai suteikti akims skaistumo ir spindesio. Tam tereikės į kasdienį makiažą įtraukti šiek tiek mėlynos spalvos.

Mėlyna spalva simbolizuoja erdvę ir platumas, orą, dangų, kalnus, vandenį. Ji greta esančiai baltai spalvai suteikia dar daugiau baltumo ir skaistumo. Kartu mėlyna spalva ramina ir atpalaiduoja. Visažistė Jelena Liaudinienė sako, kad mėlyno atspalvio šešėliai – puikus akių makiažo akcentas toms, kurios nori atverti savo akis ir optiškai užmaskuoti akių nuovargio žymes bei paraudimą.
 
„Mėlynos spalvos šešėliai, išryškindami akių baltymus, suteikia didesnių ir skaistesnių akių efektą. Ir nors mėlynas atspalvis tinka kone visų spalvų akims, jį naudoti reikėtų itin saikingai bei subtiliai. Darant dieninį makiažą, šis atspalvis tikrai nepridės žavesio, jei juo išmarginsite visą viršutinį akies voką, tačiau, melsva spalva švelniai padengus akies vokų išorinius kampučius arba subtiliai paryškinus apatinį akies voką, kruopščiai išsklaidant atspalvį lyg dūmą, – išgausite stulbinantį plačių akių efektą“, – teigia „Mary Kay“ vizažistė.

Mėlyna – ir prabangaus makiažo akcentas

Mėlyna spalva yra ir karališka spalva. Subtilios prabangos ji įgauna derinama su švytinčia aukso spalva. Jelena Liaudinienė sako, kad, kuriant vakarinį makiažą, mėlyna spalva padengtas viršutinis judantis vokas, išretušuojant spalvą ties akiduobės linija, gali tapti gana prabangaus ir išskirtinio makiažo akcentu. O siekiant dar prabangesnio įspūdžio – puikus mėlynų šešėlių ir auksinio ar tamsaus atspalvio kreminės tekstūros akių kontūro pravedimo derinys.

2 psl. »
Šaltinis: Laikas.lt

Komentarai

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai