Kaip su buvusiu vyru išlikti gerais draugais

Skyrybos – tai emociškai labai sunki procedūra, ypač tais atvejais, kai tenka dalintis turtą ir spręsti, kas globos vaikus. Šiuo gyvenimo periodu gali atrodyti, kad su vyru likti gerais draugais ar ateityje bent jau kalbėtis ramiu tonu, be nuoskaudų ir piktumų, yra tiesiog neįmanoma. Vis dėlto kas labai nori ir stengiasi, tas gali absoliučiai viską. Tu gali išsaugoti draugiškus santykius. Draugystė su buvusiu vyru padės viską greičiau ir lengviau išgyventi, atkurti emocinę sveikatą ir vidinę pusiausvyrą.

Tarpininkas

Jeigu nusprendei skirtis su savo antrąja puse, geriausia rasti tarpininką, kuris tau nesant galėtų spręsti bendras tavo ir vyro problemas. Kitaip tariant, kad netektų svarstyti kurių nors klausimų su vyru akis į akį, galima tai patikėti kompetentingam asmeniui – psichologui, teisininkui arba bendram šeimos draugui.

Jeigu kreipsiesi į tokį asmenį pagalbos, išvengsi daugybės problemų, pavyzdžiui: tu nepainiosi vaiko auklėjimo klausimų, turto dalybų ir nelabai malonių emocijų. Sutuoktiniams būna labai sunku išpainioti šį kamuolį, todėl ir patartina paieškoti tarpininko.

Taisyklės

Nustatyk su buvusiu vyru bendras taisykles, pavyzdžiui: jeigu turite vaiką ir bendrą gyvenamąją vietą, reikia apgalvoti visus įmanomus atvejus ir variantus. Kuriuos savaitgalius vaikas praleis su mama, o kuriuos – su tėčiu, kur leisite sūnelį arba dukrytę atostogų, kada parduosite savo nekilnojamąjį turtą ir t. t.

Nusibrėžkite aiškias ribas: jeigu abu lankėte tą patį sporto klubą arba bažnyčią, pagalvokite, kuris kuriam nusileis, kaip geriau išsiskirti. Iš pradžių tiek tau, tiek tavo vyrui teks su daug kuo susitaikyti. Jums reikia laiko, kad adaptuotumėtės prie naujų gyvenimo sąlygų, apsiprastumėte su savo statusu.

2 psl. »

Komentarai (3)

Giedre 2012-12-27 19:37
E patarkit ka man daryt,mane myli toks vaikinas, o as myliu ji, bet mes jau su juo draugave, jis mane isdave su mano sese, o dabar jau vel mane kabina, atleisti jam? patarkit, nes as ji labai myliu as jam viska atleisciau... ;( As del jo su kitu permiegojau, nes jis norejo buti su manimi tik tada, kaip as busiu jau kalta. tada as permiegojau su tokiu vaikinu, ir tada as jam yrodziau kad as kalta. Kaip panos jums orgazmas? man tai nuostabus dalykas.Noriu su kuo nors padukti :***** Noriu analinio.
Samanta 2012-12-27 19:33
Na taip, visiskai pritariu tau "NU" aš galvoju visiskai ta pati, negaleciau ir as matyti savo mylimo zmogaus toli nuo saves, negaleciau su juo laikyti jokiu rysiu, neymanoma misija man tai butu :DD
Nu 2012-12-27 19:30
Aš visai nesuprantu, kam reikia bendrauti su vyru, su kuriuo jau nebeturi bendros ateities, išsiskrėt ir viskas, na mano nuomonė tokia. Jai Aš tarkim išsiskiriu su draugu ar vyru, tai kam man reikia su juo bendrauti? Jei Aš Jį labai myliu, tai negaliu žiūrėti, kaip Jis šalia manes, bet nieko tarp Mūsų nėra. Aš neseniai tai pat su draugu išsiskyriau, Jis norėjo būti draugais, bet Aš to būčiau neištvėrusi, tiesiog negaliu matyti mylimo žmogaus šalia, bet jo nejausti glėbyje... Taip negalėčiau...

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai