Kaip suprasti, kad jis - ne tau

Širdžiai neįsakysi... Deja, jausmai ne visuomet būna abipusiai, o pripažinti tai - ne itin lengva. Ir vis dėl to, jei vaikinas nėra tau skirtasis, geriau viską baigti kuo greičiau. Taigi, kokie ženklai rodo, kad tu nesi jo svajonių moteris?

Jis neleidžia laiko su tavimi, vengia būti šalia

Tai ryškiausias ir svarbiausias ženklas, parodantis, ar vaikinas tavimi domisi. Jei tu jam neįdomi, jis paprasčiausiai neleis su tavimi savo laiko. Įdomu tai, kad vaikinai šalia merginos, kuri patinka, gali elgtis šimtais skirtingų būdų – netgi visiškai ignoruoti ar erzinti.

Vaikinas visada ras šimtus priežasčių būti šalia patinkančios merginos. Pavyzdžiui, per vakarėlį jis vienu ar kitu būdu visada atsidurs tose pačiose kambario vietose kur ir tu. Galbūt iki šiol neatkreipei į tai dėmesio, tačiau nuo dabar stebėk atidžiau – jei jis nebūna netoli tavęs, tai ženklas, jog jo nedomini.

Jis ramia širdimi kalba su tavimi apie kitas merginas

Jei jums tiesiog įprastai bendraujant jis nuolatos kalba apie kitas merginas ar savo santykius su jomis, tu jo nedomini (bent jau ne romantiškaja prasme).

Jis nerodo noro su tavimi kalbėtis

Tai netgi daugiau nei aišku – jei jis nenori su tavimi kalbėtis, tu jam neįdomi.

Kūno kalba

Jei jis vengia akių kontakto, instinktyviai nusisuka nuo tavęs, neskatina pokalbių, nuolatos palaiko atstumą – tai ryškūs įrodymai, kad tu jo nedomini. Jei nori daugiau sužinoti apie kūno siunčiamus ženklus, paskaityk specialią literatūrą, šiandien bibliotekose ir knygynuose jos apstu!

Jis visuomet užsiėmęs

Taigi, jūs sutariate susitikti – ir jis paskutinę minutę pasipusto padus. Ir daro tai nuolatos. Jei jis praleido vieną ar du susitikimus, tai dar pateisinama, bet jei tai kartojasi ir kartojasi ir kartojasi, tu jam nerūpi.

2 psl. »
Šaltinis: Grožio guru

Komentarai (10)

Aleksandras 2020-12-07 15:13
2020-12-07 Kai pamatai panelę , atrodo žiūri į ją ar ji gali suprasti,kad jei patinki? Nu manau gal truputį.
Bet jeigu ji nusisuką ir tiesiog nebežiūri tikrai 80%, kad jei nepatinki. Visam yra laikas ir reikia atsirinkti panas,bet kas labiau padėtu susirasti tikrąją savo meilę, reikia bendrauti ilgai ir stebėti jos klaidas. Po tam tikro laiko suprasi,kad verta būti su ja. Esu Aleksandras, 15 metų.
nesvarbu 2016-03-09 00:09
O man tai nejuokinga buvo net neisivaizduoju kas tai galietu reikšti.
nesvarbu 2016-03-09 00:09
Na visi vyrai tikrai kiaulės bet kodėl jie vengia moteriu ir jausmus daug kas buna šais laikais galietu iš karto pasakyti kad tu manes nedomini ir nereikia žaisti meiles žaidimus kad tipo tu man patinki kad tu saulutė biški tikrai keista...
Bet buvo vienas dalykas man nutike na aš moterys esu ir man jau 18 bet kokios 17 metu kžkoks vaikinas dominasi manimi bet papraše savo draugo kad pasitairautu ka aš apie ji galvoju na pasakau ka norėjau pasakau kd neblogas ir biški kvailas o jis žvenge
liepaite 2014-11-14 22:21
Gryna teisybe,kai perskaiciau straipsni, iskarto supratau,kad jis tikrai manes negerbia,o juo labiau nemyli...Kai tik susitinkam,jam pastoviai atsiranda neatideliotinu reikalu,pastoviai porai valandu ar daugiau palieka viena,Issipasakojo apie savo visas buvusias moteris,net ir apie tas,kurios buvo nuo jo pastojusios.Neva teisinasi,kad nenori nieko slepti nuo manes,Vengia eiti su manimi i draugu vakarelius.Dabad tikrai apsisprendziau padaryti galutines isvadas.....Pasakysiu,kad skiriames!!
nesvarbu 2013-11-19 14:26
Vyrai yra kaules na vengia moterys ir erzina tai biški nenormalu kad šitaip su tavim,elgasi negražiai aš tai mesčiau iškart na bet aš taip sakau,kad vyrai tikrai kaules yra jie vienodi yra negu moterys viska,logiškai reikia suprasti ju kaip elgasi ne taip ar kažka netaip padarei,suprask kad vyrai jau tokie,yra nieko nepadarysi su jais pagalvok logiškai ar verta tureti,vyra kuris tave ignaruoja ir erzina mane tai jo jau aš suberndusi jesu,
Vyras 2013-01-18 13:36
Cia apgaulinga gal atvirksciai gali but tai kad bijo prarast ja labai ir nezino kaip elgtis su ja jei niekad nemate to seimoje.
:((( 2012-08-08 10:35
viskas taip ir yra |:((
leilaxxx 2012-06-26 19:01
idomu o ka mano merginos apie tokia situacija kai vaikinas ziuri nebe i tave bet i tavo vyresne seseri?? ir tai matosi akivaizdziai tik pats to nesupranta.galiu pasakyti tik tiek kad dziaugiuosi dabar kad su tokiu daunu nebeesu. tai yra labai skaudu kai reikia zmogu palikti bet tai geriausia ka gali padaryti del saves pacios.
Gabriele 2012-06-26 13:51
Visiskai pritariu Vaidai. Begalo sunku zengti i prieki nes atrodo jog niekam taves nereikia. Taciau po kiek laiko supranti, koks asilas jis buvo ir neivertino taves :)
Vaida 2012-06-25 15:09
Nelinkėčiau, net didžiausiai priešei tokių santykių patirti, tokie santykiai veda į depresiją ir vienatvę. Pagaliau įsigydžiau šią depresiją ir vienatvę per metus laiko. Tai yra ilgas darbas su savimi. Daug ieškojimų ir klausimų kodėl man, kodėl aš nukentėjau, o ne jos. Geriau rinkitės karjerą, o ne meilę.

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai