Kaip sustiprinti blakstienas ir paskatinti jų augimą?

Gražios blakstienos - tiesiog neatskiriama moters grožio dalis, todėl jomis reikia ypatingai rūpintis, o geriausia tai daryti prieš miegą. Blakstienų augimo skatinimui tiks visos priemonės, kurių sudėtyje yra įvairūs vitaminai, tarp jų būtinai vitaminas A ir aliejai. Pati efektyviausia, blakstienų augimą skatinanti priemonė - tai romo ir ricinų aliejaus mišinys. Abu ingredientai maišomi lygiomis dalimis.   

Namų sąlygomis blakstienų priežiūrai galima pasigaminti mišinius iš įvarių aliejų: galima sumaišyti 2-3 ar net daugiau rūšių. Visas rūšis reikia maišyti lygiomis dalimis.

Pateiksime keletą aliejų rūšių, iš kurių gali pasigaminti kaukes blakstienoms:

  • Migdolų aliejus – gerai “ataugina” blakstienas.  
  • Rožių aliejus – nuima akių nuovargį ir sulėtina senėjimo procesą.  
  • Ricinos aliejus – skatina blakstienų augimo procesą, apsaugo jas nuo iškritimo, skatina jų atsinaujinimą.  
  • Persikų ir varnalėšos aliejai – stiprina blakstienas.

Aliejus ir kaukes ant blakstienų užtepti reikėtų švariu akių tušo šepetėliu.

Naudingi “eliksyrai” blakstienoms ir vokų odai

Sumaišome ricinų aliejų, ramunėles ir kalendrą (aliejų ekstraktai). Toks “kokteilis” pagreitina blakstienų augimą ir stiprina jas. Taip pat suminkština vokų odą. Ramunėlių ekstrakto dėka bus pašalintas raumenų nuovargis, o kalendros dėka suaktyvės medžiagų apykaita ląstelėse.  

Imame ricinų aliejų, alavijo sultis ir smulkiai supjaustytą petražolę. Visus ingredientus sumaišome lygiomis dalimis – po 1 arbatinį šaukštelį. Šis mišinys stiprina vokų odą. Naudojimas: į vokų odą įtrinama vieną kartą per dieną, galima šiek tiek pamasažuoti, kadangi masažas padidina aktyvių komponentų veikimą. “Įtrinimų” kursas 1-2 mėnesiai.  

2 psl. »

Komentarai (7)

GH 2013-11-24 18:34
bandžiau tą riciną. Jau, atrodo, tiek mažai užtepiau, bet sualergizavo, vos atsimerkiau ryte. Prie šaknų net netepiau. Dabar tik antakius atsargiai pateplioju kartais.
Diva 2013-05-27 15:13
Buvau nusipirkus ir naudojau specialų serumą šveicarų gamybos blakstienoms stiprinti, bet rezultato jokio, deja...
Rejuville blakstienų plaukelių stiprintojas 2013-04-08 10:19
Ilgos, stambios, pilnesnės ir tamsesnės blakstienos per kelias savaites. Rejuville Eyelash Revitalizer naudoja unikalų vaistažolių kompleksą su tauriaisiais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, kad pasiektų maksimalų blakstienų augimo stimuliavimą. Vaistažolių kompleksas (ženšenis, ginkmedis, takažolės ir šventagaršvės ekstraktas) Vitaminai ir maistinės medžiagos Maitina ir stimuliuoja šaknis. www.rejuvi.lt
ilonce 2013-01-10 19:59
tai nereik pilti i akis:)) o su svariu tuso sepeteliu keleta kartu patemti ir aiti iskarto miegoti liuks tada as ir antakiams taip darau:)
roma 2012-06-13 08:09
as jau isbandziau ricinos alieju, blakstienos atsigavo ir gryzo i savo vieta po visu priauginimu, liuks, reikes ir kitus isbandyti
Jurgita 2012-06-12 15:06
o kur gauti alavijų sulčių, jeigu pati šio augalo neauginu?
Nora 2012-06-12 09:45
man aliejus graužia akis :/

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai