Kaip suvilioti vyrą pagal Zodiako ženklą?

Nežiūrint koks metų laikas bebūtų, moters širdis visada trokšta pavasario ir meilės. Jei meilės objektas jau pasirinktas, pateiksime specialistų rekomendacijas jo užkariavimui. Išsiaiškink, kas tavo išrinktasis pagal horoskopą ir, apsigiklavusi pateiktais patarimais, pradėk veikti.  

Ryškūs Avinai akimirksniu atkreipia į save kompanijos dėmesį, tačiau jų elgesys panašus į fejerverką – ryškiai nušvinta, bet labai greitai ir užgęsta. Gauti tokią šventišką akimirką nesudėtinga, o štai ją išlaikyti… Avinai pirmiausia dėmesį atkreipia į išorę, tad, kad ir kokia graži būtų tavo siela, išorė turi taip pat ją atitikti. Ugninga šio ženklo natūra veržiasi prie visko kas gundo ir uždega, tad aukštakulniai, ant kurių, atrodytų, neįmanoma net pastovėt, prisegamos tinklelio kojinės tikrai pravers. Labai arti savęs prisileisti avino neverta, jis greitai praras susidomėjimą, kur kas geriau pažaisti su juo katę ir pelę, taip po truputį mažinant atstumą. Jei šis vyras jau tavo, tuomet reikės susitaikyti su tuo, kad šeimos galva jis, o tau teks prisiimti vergės vaidmenį.     

Stiprusis Jautis gundo pats, tad svarbiausia yra suprasti – ar tu jo skonio ar ne. Jeigu ne, tai neverta ir bandyti. Jeigu, vis tik nusprendei griebti jautį už ragų, tai atmink, kad jis labai mėgsta išpuoselėtą išvaizdą. Idealus manikiuras, švari oda, geros kokybės, figūrą išryškinantys drabužiai, štai ir viskas, ko reikia, kad jis atsigultų po tavo kojomis. O jei dar sutaps judviejų interesai – tai apskritai nuostabu. Bendraujat su jaučiu, negalima meluoti ar apsimetinėti, vos tai pajutęs, antro šanso jis nebeduos. Tad, kur kas saugiau bus prisipažinti, kad tu austrių nemėgsti, nei pusvalandį jas lukštenti, o po to su pasibjaurėjimu nuryti. Ilgalaikiuose santykiuose su jaučiu svarbiausia yra neapsunkinti jo gyvenimo klausimais ir įkyriomis priekabomis. Jis pats suteiks tau viską, ko nori ir net daugiau.   

2 psl. »

Komentarai (22)

Naktis 2015-07-09 10:48
Na, mano manymu apie Avinus ne visai teisingai parašyta.
dovile 2014-03-11 17:08
man puikei paviko jeee mes kartu
saulys 2013-05-09 16:05
nu seip tai apie kazkaip normaliai nes tikrai taip ir yra nezinau kodel :D mokykloje visalaik susilaukdavau labai daug merginu demesio , net ir dabar kai turiu mergina mane vistiek jos puola , jau kartais net uzknisa :D nu as cia tik pagal save :D
Lukrecija 2012-07-14 16:26
manau ir reiketu vaiko žinoti koke jos ar ji ziodako ženklas
Bleir 2012-07-12 10:24
na apie avinus tai tikra teisybe
Gabija 2012-07-05 23:17
Nu ka as esu skorpione ir tikrai su manim sunku kam nors butu gyventi...
pastebejimas 2012-06-26 10:28
Geriausia skaityti komentarus: rasoma apie vyrus, o prisitaiko sau ir moteriskes...
aha 2012-06-25 23:53
mano buves draugas buvo mergele nu tiesiog viskas tiesa taip kaip ir buvo:)neitiketina...
Tiesa 2012-06-25 11:08
Moterys, nekomentuokit uz savo vyrus, jus tikrai nezinot kas ju galvoje ;)
Jautis 2012-06-25 11:02
Visiskai sutinku del jaucio, na nebent pirmosios kelios eilutes nevisiskai atitinka realybe :P

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai