Kaip teisingai pyktis, kad nesugriautum santykių

Skandalai ir rietenos – praktiškai neatskiriama santykių dalis. Tai visiškai normalu, juk visi žmonės skirtingi, su savo nuomone, ambicijomis ir nuostatomis. Tačiau jei nori, kad pykčiai nesuardytų santykių, reikia mokytis tinkamai išreikšti savo mintis. Tokiu būdu ir pati išliesi savo emocijas  ir neįskaudinsi kito žmogaus.

Tu “užsivedei” ir, regis, niekas tavęs nebegali sustabdyti. Taip ir yra. Tą padaryti gali tik tu pati. Kai tik pajusi, kad netrukus ateis ta akimirka, kai nuo paprasto burbėjimo pereisi prie kaltinimų ir įžeidinėjimų, staigiai nutilk (net jei ir nebaigei sakyti to, ką norėjai), nusisuk, išeik iš kambario, tuomet giliai įkvėpk ir palauk minutę visiškoje tyloje. Po to gali grįžti atgal ir tęsti pokalbį. Pamatysi, kaip įniršis bus šiek tiek atlėgęs. Jei taip nenutiko ir tu toliau kunkuliuoji iš pykčio, pokalbio verčiau atsisakyti, tačiau laikantis vienos paprastos taisyklės: negalima tiesiog nutilti ir nepratarti nė žodžio. Aiškiai pasakyk, kad šią akimirką tu esi per daug įsiutusi, kad galėtum kalbėtis ir kad pokalbį pratęsi tik tuomet, kai nusiraminsi.

Nepamiršk, kad išsakyti savo nuomonę tiesiog būtina. Moterys dažnai daro vieną didelę klaidą: jos tyliai kenčia joms nepatinkančius dalykus ar vyro elgesį, o paskui pratrūksta iš niekur nieko. Įsivaizduok, kad tavo vyras nuolatos numeta nešvarias kojines prie lovos, o tu kiekvieną dieną surinkinėji jas sučiauptomis lūpomis. Faktas, kad visą gyvenimą tu to nedarysi ir tikrai ateis akimirka, kai tavo pyktis prasiverš. Tik vargu ar vyras supras tokio nevaržomo įniršio priežastį, nes iki šiol juk jokių nusiskundimų iš tavęs negirdėjo...

2 psl. »

Komentarai (3)

Lina 2012-06-03 13:02
Mano atveju dazniausiai buna kad as ramiai paaiskinu kaip jauciuosi kai draugas elgiasi man nepriimtinai. Deja is jo puses sulaukiu kaltinimu ir priekaistu tuoment kai jam nesiseka ir buna blogos nuotaikos. Taigi sis straipsnis puikiai tiktu ir vyrams!
Ema 2012-06-01 10:10
idėja su diktofonu labai įdomi :)
Agnė 2012-06-01 09:14
Bėda ta, kad nemokame savęs išgirsti iš šono. Manau, būtų visai neblogai konfliktą įsirašyti į diktofoną, o po to sau išsianalizuoti, pasidaryti išvadas

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai