Veido būklė akivaizdžiai matoma, todėl net ir pavieniai spuogai kelia daug rūpesčių. Ką jau kalbėti apie sergančiuosius akne! Stengiantis paslėpti savo bėdą, dažnai imama maskuoti spuogus, nors tai norimo rezultato ir neatneša. Medikai pabrėžia, kad efekto galima pasiekti tik tinkamai gydant odą. Kita vertus, odos problemos ilgalaikės, todėl labai svarbi vieta tenka kasdieninei odos priežiūrai.
Apie tai, kaip tinkamai prižiūrėti probleminę odą, kalbamės su vaistininke – grožio ir estetikos terapeute Rūta Brazauskaite.
Ar tarp Jūsų klientų yra daug sergančiųjų akne? Kada nustatoma ši liga?
Taip, pastaruoju metu tai ypač paplitusi liga, kuri dažniausiai nustatoma dėl padidėjusio lytinių hormonų kiekio kraujyje, kai prasideda paauglystės periodas. Neretai ji pasireiškia ir suaugusiesiems, sulaukusiems 25–40 metų amžiaus.
Ar pavieniai inkštirai, spuogai irgi jau yra aknė?
Galime sakyti, kad taip, jei tai tampa pasikartojantis reiškinys. Aknė – tai bendrinis odos ligos pavadinimas, kuris apibūdina uždegiminius ir neuždegiminius bėrimo elementus, t.y. spuogus, inkštirus ir kt.
Kokios pagrindinės aknę sukeliančios priežastys? Anksčiau buvo manoma, kad įtakos ligai vystytis turi riebus maistas, saldumynai? Koks dabar požiūris į tai?
Mano manymu, didžiausią įtaką vis dėlto daro hormonų svyravimai organizme, kurių gali atsirasti dėl įvairių išorinių ir vidinių dirgiklių.
Mityba taip pat yra vienas iš svarbiausių ligos pasireiškimo ar vystymosi veiksnių, ypač šiuo metu, kai mūsų racione tiek daug įvairių angliavandenių. Kaip visada, vienos priežasties identifikuoti negalima. Pakankamas poilsis ir subalansuota mityba – tai kelio pradžia gražios, sveikos ir jaunos odos link.
Kaip tinkamai prižiūrėti probleminę odą? Kaip pasirinkti tinkamiausią priemonę? Ar svarbu gerai odą nuvalyti?
Probleminės odos priežiūra pirmiausia turėtų prasidėti nuo odos tipo ir būklės įvertinimo (sausa, riebi, dehidratuota, sudirgusi ir t. t.). Tai geriausiai gali padaryti kosmetologas ar dermatologas. Tik įvertinus šiuos parametrus, galima parinkti tinkamas ir veiksmingas priemones odai prižiūrėti – tai labai individualu. Odos valymas vienareikšmiškai yra vienas iš svarbiausių odos priežiūros etapų, kurio tikrai rekomenduoju nepraleisti.
Veido odos priežiūros priemonių gausu. Į ką reikėtų kreipti dėmesį – gal į natūralumą? Kokios priemonės yra natūralios? Kaip jas atskirti?
Taip, šiuo metu tikrai netrūksta pasirinkimo. Visada rekomenduoju rinktis produktus, kurie yra patikrinti ar įvertinti dermatologų; produktus, kurie yra parduodami vaistinėse ar kosmetologijos kabinetuose, produktus, kurie tinkami jūsų veido ar kūno odos priežiūrai pagal įvertintą problemą, tipą ar būklę.
Kas natūralu? Šiuo metu yra labai daug nuomonių šiuo klausimu, tačiau, mano nuomone, yra du apibrėžimai. Natūralus produktas gali būti tas, kurį iš medaus ir citrinos sulčių susimaišiau pati namuose ir naudoju sau; arba produktas, kuris yra gamyklinis, tačiau grynas, be priemaišų ar be gausaus sąrašo sintetinių priedų.
Noriu pabrėžti, kad „natūralumo banga“, kuri dabar kasdien tampa vis populiaresnė, ne visada tinkamas pasirinkimas. Kosmetika, kuri pagaminta manufaktūros principu, dažniausiai neatitinka daug geros gamybos praktikos kriterijų, o tai neužtikrina nei kosmetikos šviežumo, nei švarumo, nei, svarbiausia, veiksmingumo. Tad kaukes ar kremus, kuriuos pasigaminame pačios namuose ar savo kosmetikos „ofisiukuose gamyklėlėse“, nesiūlykime draugėms, nes tai yra daugiau „meškos paslauga“ nei pagalba. Taip pat tokia kosmetika veikia tik patį odos paviršių ir į gilesnius jos sluoksnius niekada nepatenka.
Ne taip seniai spuogus buvo įprasta „prideginti“, t. y. dezinfekuoti priemonėmis, kurių sudėtyje yra spirito, alkoholio. Koks požiūris yra dabar?
Šiandien taip pat yra nemažai žmonių, kurie būtent taip ir daro, nes taip darė mūsų mamos ir tėčiai. Tačiau viskas tobulėja, didėja pasirinkimas, tad ir mes galime patobulėti ir rinktis pranašesnes priemones.
Turiu savo „atradimą“, kaip veiksmingai dezinfekuoti ir nežaloti odos. Kalbu apie arbatmedžių aliejų, kuris pasižymi 5 kartus stipresniu antiseptiniu poveikiu nei spiritas. Tai natūrali ir labai veiksminga medžiaga. Tiek vaistinės, tiek kosmetologijos kabineto klientams visada rekomenduoju turėti šią priemonę. Šio aliejaus labai plačios naudojimo galimybės, tad jis yra tinkamas spuogams „išdžiovinti“, veikia antibakteriškai, skatina odos regeneraciją ir t. t. Ypač noriu pabrėžti, kad eteriniai aliejai pasižymi itin gera skvarba į odą, todėl pasiekia gilesnius jos sluoksnius, taip suteikdami greitesnį ir efektyvesnį poveikį.
Dar viena problema – įaugę plaukeliai po depiliacijos. Ką daryti tokiais atvejais?
Norint sumažinti įaugusių plaukelių skaičių ar jų visiškai atsikratyti, labai svarbūs yra trys kriterijai – tai stiprus imunitetas, saikingas odos šveitimas pagal odos tipą ir pabaigos priežiūros priemonės. Šiuo atveju vėlgi rekomenduoju kūno ar veido odos kremą su arbatmedžių aliejumi ir gryną aliejų, taip pat jo galima įlašinti į įprastinį kremą, kuris naudojamas po depiliacijos. Esu pati susidūrusi su šia problema, tad visada drąsiai rekomenduoju tai, kas patikrinta „savu kailiu“.
Paminėjote arbatmedžio aliejų. Kuo naudinga kosmetika, kurios sudėtyje yra šio aliejaus? Kaip ji veikia? Gal galite pakomentuoti „Australian BodyCare“ veido linijos produktus? Gal turite praktinės šių priemonių vartojimo patirties?
Kaip ir minėjau, arbatmedžių aliejus yra ne tik be galo stiprus antiseptikas, bet pasižymi ir grybelį veikiančiu, antibakteriniu poveikiais, skatina žaizdelių gijimą. Galėčiau dar daug jo savybių vardinti, bet noriu pabrėžti svarbiausią – kad šis aliejus turėtų būti pasirinkimas numeris Nr.1 esant probleminei odai.
Kalbėdama apie „Australian BodyCare“ linijos produktus, noriu pažymėti, kad tai yra vienintelė kosmetika, kurios sudėtyje yra tikrai gryno ir natūralaus australiško arbatmedžių aliejaus, ir ne „lašiukas“, o pakankamas kiekis, kuris iš tiesų padeda šalinti odos problemas. Tai kosmetika, kuri neturi labai malonaus kvapo, būdingo kitoms linijoms, tačiau turime suprasti, kad ieškome ryškaus ir akivaizdaus efektyvumo, o ne išorinių savybių.
Arbatmedžių aliejus ir jo produktai jau seniai yra vienos iš mano mėgstamiausių priemonių. Tiek darbe, tiek namuose tokias priemones naudoju daugeliui problemų, susijusių su odos sudirgimu ar kitomis būklėmis, šalinti. Vyrui labai tinka po skutimosi, kai sudirgsta oda ar atsiranda pūlinukų, man – po depiliacijos. Klientams siūlai veido odai prižiūrėti, valyti ir prausti, kai oda yra uždegiminė, sudirgusi, gausu pūlinių, komedonų (arba inkštirų) ar kitų aknei būdingų požymių. Taip pat noriu pabrėžti, kad „Australian BodyCare“ produktai pasižymi efektyviu drėkinamuoju poveikiu, tad nereikėtų bijoti, kad, naudojant priemones su arbatmedžių aliejumi, oda išsausės.
Mane visuomet žavėjo medžiagos, kurios turi ilgą ir gražią istoriją ir kurių veiksmingumas pastebimas jau nuo labai labai seniai...
Dėkojame už pokalbį.
Kaip tinkamai prižiūrėti probleminę odą?

Veidui
Kaip pasigaminti ir naudoti šveitiklius?5 Mokslininkai nustatė, kad odos ląstelės gyvena apie keturis ar penkis mėnesius. Po to jos apmiršta ir kaupiasi ant veido ir kitų vietų. Jeigu šio sluoksnio nenuvalysi – neišvengsi šerpetojimo ir negražios spalvos.
Žaliosios arbatos kaukė mišriai veido odai1 Žaliosios arbatos kaukė su alyvuogių aliejumi – lengvai paruošiama priemonė, kuri ypač tinka mišriai veido odai.
Procedūros natūraliam odos grožiui ir švytėjimui Ar norite ilgam išsivaduoti nuo visko, kas trukdo gražiai atrodyti? Pradėkite nuo profesionalios veido bei kūno odos priežiūros, pradžiuginkite save švytinčiu atvaizdu veidrodyje be pilkų ar gelsvų atspalvių ir gilesnių raukšlelių. Laiko nesustabdysime, tačiau teisingai ir atsakingai rūpinantis veido oda, jos senėjimą galima gerokai atitolinti be jokių drastiškų priemonių ir chirurginių intervencijų.
Kaip taisyklingai valyti veido odą? Organizmas nuolat valosi, tačiau pats valymosi procesas retai kada džiugina – visos kūno šiukšlės dažnai „užstringa“ odoje, skatindamos puogų ir inkštirų atsiradimą. O kur dar kasdienis stresas, užterštas oras ir kiti neigiamą įtaką grožiui darantys veiksniai... Tokioje situacijoje net dažnas prausimasis pridarys daugiau bėdos nei naudos, todėl tenka rinktis mechaninius odos valymo būdus. Ar tai tikrai visada vienintelė ir geriausia išeitis?
Medaus kaukės gražiai ir sveikai veido odai Medus – natūralus produktas, stiprinantis imunitetą, padedantis įveikti peršalimą ar gerklės skausmą, taip pat tai – puiki alternatyva rafinuotam cukrui. Meduje gausu organizmui reikalingų mineralinių medžiagų: geležies, kalio, magnio, natrio. Bet ar žinojote, kad jis naudingas ir jūsų odai?
Veido odos priežiūra rudenį Nors ruduo – nuostabus metų laikas, mūsų veido odai jis yra tikras išbandymas: oras labai permainingas – ryte gali šviesti saulė, o po kelių valandų jau lis lietus ir pūs žvarbus vėjas. Štai kodėl ypač svarbu pasirinkti tinkamas kosmetikos priemones, kurios tiktų ir veido odai, ir oro sąlygoms, ir apsaugotų veidą nuo odos ligų.
Kodėl svarbu valyti odą? Rytai prie veidrodžio – daugumos moterų kasdienybė. Nuo drėkinamųjų, maitinamųjų kremų iki pudros, skaistalų ir kitų kosmetikos priemonių – rodos, savo odos puoselėjimui laiko negailime. Visgi, specialistai pastebi, jog neretai pamirštamas vienas svarbiausių odos priežiūros etapų ir primena, kad gražia bei sveika oda galima džiaugtis tik tada, jei kasdien ją rūpestingai valome.
Šerpetojančios lūpos: dažniausios priežastys ir problemos sprendimo būdai Šaltasis metų laikas lūpoms negailestingas: už lango spaudžia šaltukas, o patalpose – išsausėjęs oras... Lūpos ypač jautrios žiemos šalčiams, saulės spinduliams, vėjui. Net jei visą dieną būnate tiktai jaukiame šiltame ofise, žiemą greitai pastebėsite, kad lūpų oda daug dažniau šerpetoja, pradeda skeldėti, o tada prasideda uždegimas, įskilimai ima perštėti.
Kaip kovoti su raukšlėmis? Raukšlės – bene didžiausias visų moterų grožio priešas. Kova su šia nepageidaujama „puošmena“ neapsiriboja vien liaudiškais metodais arba iš lūpų į lūpas keliaujančiais patarimais. Kaip nepasimesti ir pagal ką atsirinkti efektyviausią raukšlių gydymo metodą, padėsiantį sustabdyti laiką, pataria gydytojos dermatologės.
Keista, bet tai veikia: kodėl verta papudruoti dažytas lūpas? (video)1 Raudonos spalvos lūpdažis atrodo gražiai, bet pridaro daug problemų: jo lieka ant rūbų, indų, dantų, pabučiavus – ant skruosto, mylimo žmogaus lūpų... Nenuostabu, kad daugelis moterų anksčiau ar vėliau šios priemonės atsisako. Tačiau ar žinojote, kad viso to galima išvengti (ir labai paprastai)?
Veido kaukės riebiai ir spuoguotai odai Riebi ir spuoguota veido oda – problema, su kuria susiduriama ne tik paauglystėje. Įveikti ją nėra sunku. Siūlome išbandyti kelis nesudėtingus, bet efektyvius receptus ir išsirinkti tinkamiausią!
Jautrios odos priežiūra naudojant 100% aktyvius komponentus Terminas „Jautri oda“ naudojamas apibūdinti įvairias nemalonias jutimines reakcijas į sąlytį su kosmetinėmis priemonėmis ar dėl aplinkos poveikio. Tai gali pasireikšti įvairiais požymiais, kuriuos galima pastebėti apžiūrint odos paviršių – odos paraudimas, šerpetojimas, ar jutiminėmis, nebūtinai matomomis reakcijomis – deginimo, gėlimo, dilgčiojimo, niežulio jausmas.
6 šveitikliai savomis rankomis Cheminis odos šveitimas – skausminga ir brangi procedūra. Siūlome jums išvalyti poras ir pašalinti negyvas odos ląsteles namų gamybos priemonėmis. Štai keli receptai!
Trumpai apie kasdienę veido priežiūrą1 Graži ir sveika oda – tikriausiai kiekvienos moters svajonė. Kaip ja tinkamai pasirūpinti?
Aliejai odos priežiūroje Augaliniai aliejai – nebrangi ir veiksminga odos puoselėjimo priemonė, tačiau naudoti ją reikia taisyklingai. „Tam, kad odos priežiūra aliejais džiugintų, turime žinoti, kaip juos naudoti teisingai. Nes juk kuo stipresnio poveikio preparatas, tuo geresnių rezultatų galima pasiekti, tačiau ir rizika nusivilti padidėja“, - sakė „The Body Shop“ grožio konsultantė ir tarptautinių mokymų vadovė Giedrė Eidukaitė.
Prieskoniai odos priežiūroje: receptai ir gudrybės Nė viena šeimininkė virtuvėje neapsieina be prieskonių, tačiau ar žinojote, kad jie tinka ne tik patiekalams gardinti, bet ir namų gamybos kosmetinėms priemonėms, savo efektyvumu nenusileidžiančių kai kurioms brangioms ir profesionalioms?
Veido tonikas su mangais ir alavijais Norite, kad veido oda būtų gaivi, švari ir tiesiog švytėtų? Išbandykite šį nuostabų toniką!
Kaip prižiūrėti jautrią odą5 Moterims, turinčioms jautrią odą – iš tiesų nelengva. Juk ją sudirginti gali net ir menkiausias vėjelis, o ką jau kalbėti apie kosmetikos priemones, kaitrius saulės spindulius, ar žvarbius vėjus. Kad pasirūpinti savo oda būtų lengviau, atrinkome pačius geriausius patarimus ką daryti ir ko ne.
Veido šveitiklis su agrastais Šis receptas idealiai tinka riebiai į uždegimus linkusiai odai. Pamirškite spuogus – išbandykite šį šveitiklį!
Gražūs antakiai8 Kur pirmiausiai žiūrime, kai susiduriame su kitu žmogumi? Tikriausiai iš pradžių į veidą apskritai, o tada – į akis. Mūsų dėmesį patraukia ne tik tankios blakstienos ar akių spalva, bet ir antakiai. Kaip juos prižiūrėti? Kokią formą jiems suteikti?
Odos grožio paslaptis – kaukės su medumi Niekas neabejoja, kad medus – tai ne tik skanus, bet ir labai naudingas produktas. Ne veltui jis mėgstamas ir kosmetologijoje – kaukės su medumi puikiai drėkina odą ir padeda ją apsaugoti nuo raukšlių. Dalinamės keliais išties veiksmingais receptais!
Pienelis jautriai ir sausai veido odai Jeigu sausa ir jautri oda kelia jums rūpesčių, išbandykite šį nesudėtingą receptą ir pasigaminkite aromatingą pienelį. Rezultatas jus maloniai nustebins!
Veido valymas: ar reikia jo bijoti6 Daugelis moterų ir merginų prieš kreipdamosi į kosmetologą ilgai dvejoja, tačiau jeigu patikėsi savo odą profesionalui, išvengsi nemalonių staigmenų (pavyzdžiui, infekcijos). Surasti tinkamą specialistą yra labai svarbus žingsnis: jis patars, kaip prižiūrėti odą namuose, nurodys, kokia kosmetika tau tiks geriausiai.
Nesijaudinkite, tai tik spuogai Spuogai jau nebebaisūs, nes žinoma, kad ir sunkias formas galima išgydyti. Apie tai, ką dar turėtume žinoti apie spuogus, kalbamės su gydytoja Giedre Talijūniene.
Migdolų aliejus grožiui ir sveikatai!3 Migdolų aliejus išgaunamas spaudžiant dviejų rūšių migdolų sėklas – saldžiąsias ir karčiąsias. Tai tikras atradimas toms, kurios siekia išsaugoti savo jaunystę ir grožį!
Jaunatviniai spuogai Jaunatviniai spuogai arba aknė, yra lėtinė uždegiminė odos liga, kurios negydant, simptomai gali kankinti 10 metų ar net ilgiau. Beria daugiausia veidą, todėl ne visada pavyksta spuogus užmaskuoti. Tai sukelia psichologinių bendravimo problemų, menkina pasitikėjimą savimi.
Kaip namų sąlygomis atlikti veido masažą? Paruošti odą kosmetinėms procedūroms, visapusiškai ją prižiūrėti, palengvinti medžiagų apykaitos produktų pasišalinimą, normalizuoti kraujotaką galima ir namie – tereikia išmokti pasidaryti masažą.
Veido kremai: kaip išsirinkti ir užtepti?2 Prieš eidama į parduotuvę ieškoti idealiai tau tinkamo veido kremo, pirmiausia turi žinoti, koks tavo odos tipas. Ji gali būti sausa, riebi, normali ir mišri. Idealus variantas – normali oda.
Šokolado kaukės gražiai odos spalvai3 Šokolado nauda žinoma nuo seniausių laikų, juk šokolade, ypač juodajame, karčiame, yra daugybė odai reikalingų mineralų, pavyzdžiui cinko, vario, kalcio, magnio, mangano ir geležies.
Veido kaukės su imbieru Tarkuotas imbieras – tiesiog stebuklinga priemonė, padedanti kovoti su pačiomis įvairiausiomis odos problemomis.
Didžiausi grožio priešai2 Kaip ilgiau išlikti gražiai? Tai klausimas, kurį ne kartą sau uždavė (ir dar užduos) daugybė moterų. Kūno priežiūrai skiriame daug laiko, tačiau mūsų pastangos ne visada atsiperka. Kokią įtaką išvaizdai turi gyvenimo būdas?
Šviesinamoji kaukė riebiai odai Jūsų oda riebi? Norite ją pašviesinti? Nušaukite du zuikius vienu šūviu ir pasidarykite šią kaukę!
Gaminame odos kaukes iš obuolių3 Obuoliai mėgstami ne tik kulinarijoje, bet ir kosmetologijoje. Štai keli grožio receptai. Tikrai išsirinksi sau tinkamą!
Kaip išsibalinti dantis per vieną dieną?59 Kiekvieną dieną iš žurnalų viršelių ir televizinių reklamų į mus žvelgia aktoriai ir aktorės, akinantys savo baltomis spindinčiomis šypsenomis. Taip, graži šypsena ir balti dantys tikrai traukia akį, tačiau nebūkime naivūs ir nesitikėkime, kad tai – gamtos dovana.
Ką reikia žinoti apie naktinį kremą?3 Gana dažnai dailiosios lyties atstovės mielai naudoja dieninius kremus, tačiau naktinių bijo, nes mano, kad jie kliudo pailsėti odai. Iš tiesų viskas yra kitaip: jeigu priemonė parenkama tinkamai, jeigu buvo atsižvelgta į odos tipą ir kremo sudėtį, oda ir pailsi, ir visiškai atsikuria.
Ar tinkamai rūpiniesi savo blakstienomis?2 Anot Amerikos mokslininkų, pirmas dalykas, į kurį atkreipia moterį sutikęs vyras, yra jos akys. Gražių akių, savaime suprantama, tiesiog neįmanoma įsivaizduoti be ilgų ir tankų blakstienų. Jos atrodo daug seksualesnės, mįslingos, išraiškingos, žvilgsnis – gundantis, paslaptingas...
Moteriškų ūselių šalinimas11 Mes, moterys, ant savo veido nenorime matyti nei vieno, net ir pačio menkiausio plaukelio. Deja, tie išdavikai pasmakrėje arba virš lūpos išlenda ne vienai. Taip, kaip ir visada – kalti tie nelemti hormonai, o tiksliau – per didelis vyriškojo hormono testosterono kiekis.
Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška
Reklama
Populiariausi straipsniai
Reklama
Populiariausi receptai
Naujausi komentarai
Auk linksmutė ir laiminga ,būk gudruolė ir protinga.Džiugink mamą,džiugink tėtį,Laimė jiems tave turėti. Su gimimo diena.
Pasveikinimai vaiko gimtadieniui
Prieš 4 val.
Mes pastovėti negalim atsikratyti nenumaldomą gerklites kosulio tai pastovėti,"kriankšciame" nebežinau kas yra negerai namuose kaip viskas ir gerai
Kodėl vaikui prasidėjo nervinis tikas?
Prieš 3 d.
Niekas nezaiskit sito sudo
Laviname vaiko atmintį
Prieš 5 d.
Ar žinote, kad...
Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.
Reklama
Junkis prie mūsų ir Facebook'e!
Rinktiniai straipsniai
Kūdikio grūdinimas
„Šiltnamio“ sąlygomis augantys vaikai dažniau serga, nes jų organizmas nepakankamai atsparus besikeičiančiam aplinkos...
Kaip auklėti dukrą: 10 patarimų
Kiekviena mama pati sprendžia, kaip reikėtų auklėti savo vaikus, tačiau kai kuriuos patarimus vis tiek tenka nuolat p...
Jogos pratimai netrukus gimdysiančioms nėščiosioms
Kiekviena vaikutį išnešiojusi moteris patvirtins, kad trečiasis nėštumo trimestras, o ypač paskutinės jo savaitės yra...
Prancūziškas vaikų auklėjimas: principai, pliusai ir minusai
Apsilankę mažylius auginančių prancūzų namuose nustebtumėte pamatę visiškai savarankiškai žaidžiančius vaikus, kurie ...
Reklama
Naudinga
Kam ir kaip masažuoti kūdikį?
Mes net nesusimąstom, kiek kartų per dieną paliečiam savo antrą pusę, vaikus... Tai taip natūralu, kad net neįsivaizd...
Plaukų kaukės su kiaušiniu: savybės ir receptai
Ar žinojote, kad pačios naudingiausios ir geriausiai plaukus maitinančios kaukės tos, kurių sudėtyje yra kiaušinių tr...
Kitokie ledukų formelių panaudojimo būdai (foto)
Ar kada bandėte užšaldyti formelėse vandenį su gėlių žiedais? Tikriausiai ne – o be reikalo. Bet koks gėrimas, net ir...
Idėjos mažam vonios kambariui (foto)
Net patį mažiausią vonios kambariuką galima sutvarkyti taip, kad jis būtų jaukus ir funkcionalus. Tereikia parinkti t...
Virtuvės gudrybės tikroms šeimininkėms
Neretai maisto gaminimas virsta tikru pragaru: taškosi puodai, svyla keptuvės, bėga pienas... O kur dar ašaros pjaust...
Populiariausi straipsniai
- Vaikų bėrimas: ar reikia nerimauti?13
- Kaip atpažinti artėjantį gimdymą?9
- 9 patarimai norinčioms greičiau pastoti86
- Nemalonūs nėštumo simptomai21
- Kas vyksta gimdymo metu?78
- Kraujavimas nėštumo metu: ar reikia nerimauti?17
- Nėštumo simptomai74
- Jeigu vaikui užkietėjo viduriai...10
- Tėvai ir draugai apie Inetos Puzaraitės nėštumą...
- Patarimai, kaip greičiau pastoti21
Komentarai