Kaip užriesti blakstienas?

Kuri iš mūsų nenorėtų turėti ilgų, gražių ir riestų blakstienų? Juk gundantis žvilgsnis – galingiausias moters ginklas. Tik štai gamta nuostabiomis blakstienomis apdovanojo tikrai ne visas. Ir vis dėl to...  šiuolaikinės priemonės gali padėti nesunkiai paversti savo svajonę realybe. Šį kartą norėtume pakalbėti apie tai, kaip teisingai naudoti rietimo žnyplutes, kad pasiektum maksimalų rezultatą ir nepakenktum savo blakstienoms.

Rietimo žnyplutes moterys naudoja jau daugybę metų, taigi galime drąsiai teigti, kad tai – viena iš efektyviausių ir mažiausiai kenkiančių priemonių. Žnyplutės vos per kelias sekundes gali pakeisti natūralią blakstienų formą, o naudojant kokybiškas žnyplutes iš minkšto plastiko – neigiamas poveikis, daromas blakstienoms, būna minimalus

Žinoma, šis metodas turi ir savų trūkumų. Pavyzdžiui, riesti blakstienas reikia kiekvieną dieną. Be to, blakstienos – tai plaukas, o plaukai savaip reaguoja į oro permainas, pavyzdžiui, didelę drėgmę. Taigi gali būti, kad tavo kruopščiai daromas makiažas nepavyks vien dėl prastų oro sąlygų.  

Kaip teisingai naudotis žnyplutėmis?

  • Žnyplutės naudojamos TIK PRIEŠ dažantis tušu, ir jokiu būdu ne atvirkščiai. Pasidažius blakstienas tušu jos tampa storesnės, mažiau paslankios, taigi ir lengviau lūžinėjančios.
  • Prieš naudojant žnyplutes, reikėtų jas pamerkti į karštą vandenį arba palaikyti prieš karštą plaukų džiovintuvo oro srovę. Taip blakstienas užriesti bus kur kas lengviau.
  • Trumpas blakstienas reikia riesti prie pat jų augimo linijos, trimis trumpais paspaudimais. Jei blakstienas suspausi vieną kartą ir ilgiau palaikysi – jos atrodys ne itin natūraliai.
  • Ilgas blakstienas reikia riesti paliekant nedidelį atstumą nuo jš augimo linijos ir taip pat trimis neilgais paspaudimais. Žnyplučių stipriai nespausk, nes blakstienos įgaus visai ne natūralų linkį.
  • Blakstienų užtvirtinimui naudok sausesnį ir tirštesnį tušą, nes skystas tušas blakstienas sudrėkins, ir jos išsitiesins.

Komentarai (6)

Kristi 2012-07-14 18:13
Aš pati naudoju Avon žnyplutes, labai geros kokybės. Galiu rekomenduoti. Šiaip galima jų įsigyti kokiame Droge, ar Kosmodoje. Kaina svyruoja nuo 6 iki 25 litų. Bet perspėju, kad pigios žnyplės daugiau atneša žalos nei naudos. Mano blakstienos labai "nušiuro" po droge pirkto rietiklio. Užtat Avon likau patenkinta. Naudoju jau 2 metus.
Ieva 2012-07-07 01:30
O kur tokias znyplutes galima pirkti, kad butu kokybiskos? Ir kokia mazdaug ju kaina?

ass 2012-07-03 17:35
reikia naudoti tusa atsparu vandeniui ir blakstienos bus visa diena grazios, o nuvalyti akytes reikia dvifazio akiu valiklio ir taip lengvai nusivalysite akytes :) pabandykite, tikrai nesigailesite ismeginusi vandeniui atsparu tusa :)
as 2012-06-29 17:10
as taip slyksciai nesidazyciau
Elena 2012-06-27 14:51
atsimenu, vienu metu tų rietiklių reklamomis mirgėjo ir laikraščiai, ir televizija. Kur jie dingo? Gal vis dėlto užtenka paprasto tušo ir dirbtinių blakstienų?
Eglė 2012-06-27 09:44
trumpai toks rietimas laiko, man jau po pusdienio viskas grįžta į savo vietas

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai