Kaip vystosi santykiai tarp vyro ir moters?

Žmogus – nuostabi būtybė, tačiau dažnai linkusi nuleisti rankas ištikus pirmai nesėkmei, t.y. pirmame santykių etape. Metę viską pusiaukelėje, šokinėjame pirmyn, atgal... Ir taip visą laiką be jokio žengimo į priekį. O juk praėjus visus santykių etapus palaipsniui - naudos būtų gerokai daugiau.  

Suprantama, kad kiekvieno iš mūsų santykiai vystosi individualiai ir visus santykius į vieną eilę surikiuoti būtų sunku. Ir nieko nuostabaus, kad dažnai mes galvojame: “Taip, taip, viskas taip. Tačiau MANO atvejis - išskirtinis”. Nors iš esmės visi santykiai panašūs ir 99% atvejų praeina tuos pačius etapus. Tad, būkim sąžiningos pačios sau.  

Visi vyro ir moters santykių etapai mums seniai žinomi, deja, nuolatos skubėdami norime “prašokti” kelis laiptelius ir tiesiog mėgautis saldžiais santykių vaisiais. Pabandykite pastebėti 50 metų kartu pragyvenusius senelius. Juose matome ramybę, harmoniją, susitaikymą su savimi ir supančia aplinka. Tikriausiai ne viena pasakys, kad “jiems pasisekė”, jie “tiesiog sutiko TOKĮ žmogų”. Kur gi ne, o, kad  viskas būtų taip paprasta... Deja, viskas, kas atrodo paprasta ir lengva – sunkaus darbo rezultatas.       

Auksinė visų santykių taisyklė: nesistenk pakeisti kito žmogaus. Tai neatneš laimės nei tau, nei jam. Keisti galima ir reikia tik savo elgesį.  Kiekvienas žmogus turi teisę rinktis. Ar gi tau patinka, kai kas nors nori pakeisti tave? Tai kodėl kitiems tai turėtų patikti?

Santykių vystymosi etapai

Saldusis etapas

Tai - tiesiog stebuklingas etapas, kuomet žmonės praranda realią nuovoką, apanka, apkursta ir… jaučiasi laimingi, kaip niekada. Būtent šiuo laikotarpiu griūna kalnai, senka jūros ir vandenynai, krenta žvaigždės ir viskas tik dėl to vienintelio mūsų noro. Nuostabus laikas, kai kuriamos eilės, o tikėjimas gražia ateitimi liepsnoja tarsi laužas, šildydamas visus aplinkui. Norisi duoti ir duoti. Atrodo, kad esame pasirengę besąlygiškai meilei, priimdamos partnerį tokį, koks jis yra.

2 psl. »

Komentarai (4)

Melody 2023-03-08 11:38
Mano vardas Melody Walker. Noriu, kad visi šio forumo nariai žinotų apie daktarą Ogundelę, puikų burtininką, kuris sugrąžino man mano vyrą savo meilės burtais, jo kerai yra nekenksmingi. Esu jo gero darbo ir sąžiningumo liudininkas, jei jums reikia pagalbos susigrąžinti meilužį, atkurti santuoką ir priversti vyrą ar žmoną jus mylėti ir gerbti? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Susisiekite su juo WhatsApp Chat, Viber Chat arba Telegram: +27638836445.
Vaida 2012-06-19 12:04
o ko blogai? Jeigu žinai, ko nori, ir to sieki - problemų nematau
Augustė 2012-06-19 06:33
norime ne tik to, kas gera, bet ir visko iš karto. O tai jau nėra gerai
Dina 2012-06-18 20:24
Tikra tiesa, nemokame santykiuose žengti mažais žingsneliais. Norime tik to, kas gera. Bet kaip teisingai įvertinti tą gėrį, jei nepraeisi pro blogį?

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai