Kaspinų kasos mergaitėms (video pamoka)

Jeigu jūsų dukrytės plaukai pakankamai ilgi ir gan vešlūs, tai ypatingai progai pasitaikius galite padaryti šią šukuoseną - užtruksite apie 20 - 30 minučių, tačiau rezultatas to tikrai vertas! Kaspinų kasos atrodo tikrai įspūdingai ir šventiškai!

1. Pirmiausia pabandykite pinti dvi kaspinų kasas, bet išmokusios bet kurią prigludusią kasą (Lietuvoje jas dažnas vadina drakoniukais, bet įprastai tokia kasa vadinama prancūziška) galėsite paversti kaspinų kasa.

2. Pirminis vaizdas turėtų būti toks - sklastymas per vidurį, o iš abiejų pusių nepinti plaukai, antieji sklastymai iš abiejų pusių (maždaug per du pirštus nuo pirmo) ir pancūziškos kasos. Kasas pinkite suimdamos plaukus tik nuo antrųjų sklastymų iš abiejų pusių. Visus viduryje likusius plaukus, kuriuos dalina pirmasis sklastymas galite laikinai suimti į dvi uodegas ar kuodus, kad netrukdytų pinti kasų šonuose.

3. Taigi dabar turim dvi kasas šonuose, sklastymą per vidurį ir nuo jo einančius laisvus plaukučius. Šiame etape reikės kuoduko segtukų (lenkti metaliukai apvaliu galu). Segtuką kišame per kasą apvaliuoju galu iš apačios į viršų. Iš laisvų plaukų atskiriame sruogelę, ją bus naudinga pavilgyti vandeniu. Iš atskirtos sruogelės pirštais suformuojame kilpelę ir ją prakišam per kuoduko segtuką - kaip siūlą per adatos skylutę. Atsargiai traukiam kuodo segtuką, bet nepaleidžiam ir kilputės iš plaukų. Dabar vyksta mažas stebuklas ir formuojasi pirmas kaspinukas, jį papildomai pataisome pirštais.4. Jeigu viską gerai padarėte, tai viršugalvyje styros pirmojo kaspinuko plaukų likutis, jį reikia suimti kartu su sruogele iš kurios darysime antrąją kilpelę antram kaspinukui. Antrąjį kaspinuką darykite kiek toliau nuo pirmojo.

5. Tai kartojame, kol baigsis laisvų plaukų sruogelės, o paskutinio kaspinėlio išsikišusį gakiuką atsargiai, pirštai ar kuodo segtuku paslepiame tarp pirmosios kasos linkių.

6. Viską kartojame su antrąja kasa.

Papildomi patarimai: būtinai drėkinkite plaukus, darydamos kilpeles. Geriau pinti kiek riebaluotus plaukučius, o jeigu galvytė ką tik plauta, tai papurkškite vandeniu visus plaukus. Pabaigus naudinga viską švelniai apipurkšti laku, kad žaidžiant ir bėgiojant ne taip greitai išsileistų.

Neabejoju, kad vien tekstinis paaiškinimas skamba labai painiai ir komplikuotai, o gal ir visai nesuprantamai, todėl pažiūrėkite video pamoką ir viskas tikrai taps aiškiau:
 

Komentarai (1)

vakare 2013-07-23 11:00
vau!!!!!!

Šukuosenos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai