Kaukė plaukų žvilgesiui

Gyvenantiems mieste savo plaukais, kaip, beje ir oda, reikėtų rūpintis gerokai labiau, nei tiems, kuriuos nuolatos supa gaivūs ir tyras oras. Išmetamosios transporto priemonių dujos, dulkės ir t.t. kenkia mūsų plaukams, taigi laikui bėgant jie nusilpsta ir praranda natūralų žvilgesį. Kad plaukai ir vėl atrodytų nuostabiai, tikrai nebūtina išleisti daugybės pinigų brangioms kosmetikos salonuose atliekamoms procedūroms. Atgaivinti plaukus galima ir namie, palepinus juos natūralia kauke.

Žinoma, ne viena pasakysite, kad nusipirkti jau paruoštą kaukę yra kur kas paprasčiau, tačiau tikrai ne efektyviau. Dažnai taip jau nutinka, kad pirktinės kaukės suteikia spindesio tik tam kartui, iki sekančio galvos plovimo, nes veikia tik plauko paviršių, o ne patį plauką. O juk tavo tikslas – plaukus pamaitinti ir atgaivinti ilgam laikui.

Tau reikės:

  • 2 šaukštų skysto medaus
  • 4 šaukštų ricinos aliejaus

Medų sudėk į indelį, o tą indelį dėk į didesnį indą, kuriame būtų įpiltas karštas vanduo. Tai – vadinamoji vandens vonelė, kurioje turi ištirpdyti medų, kad jis būtų visai skystas. Tuomet sumaišyk medų su ricinos aliejumi, kurio gai nusipirkti bet kurioje vaistinėje. Būtų gerai, jei įsigytum ir specialų šepetuką, kuris naudojamas plaukų dažymui. Tokiu būdu būsi tikra, kad kaukė ant plaukų pasiskirstys tolygiai. Kaukę tepk ant sausų plaukų, palaikyk maždaug valandą ir tuomet išsiplauk galvą kaip ir įprastai. Tokią procedūrą rekomenduojame atlikti bent kartą per savaitę.

Beje, ricinos aliejus labai gerai padeda augti plaukams. Gali jį naudoti ir savo blakstienomis. Prieš eidama miegoti šiek tiek patepk blakstienas ricinos aliejumi, o rytais nepamiršk nusiprausti. Po kelių savaičių blakstienos bus stipresnės ir ilgesnės.

Komentarai (3)

Žaneta 2012-05-11 12:46
mėgstu namines kaukes :)
Žvilgesio 2012-05-11 12:24
suteikia bet kokios aliejinės kaukės su medumi. Pastebėjau tą iš savo patirties. Aliejų poveikio gali ir nesijausti, bet medaus - visada
simukas 2012-05-10 21:46
Aha, tikrai, perkamos kaukės padeda vienam kartui.

Plaukams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai