Keturkojės mamytės ir jos mažylių fotosesija ištirpdė internautų širdis (foto)

Jei fotografo, kurio specializacija – vaikučių ir nėščiųjų fotosesijos, šeimoje atsirastų būsimoji mamytė, ši būtinai susilauktų daugybės dėmesio – net jeigu tai tik maža kalytė. Nėščios Mijos ir jos mažylių, papuoštų mielomis nertomis kepurėlėmis, nuotraukos jau ištirpdė ne vieną širdį.

Šios būsimosios mamytės nuotraukos labai tiksliai perteikia jos pasididžiavimą ir tikėjimą, kad viskas bus ne tik gerai, bet ir tiesiog nuostabu. Taip ir nutiko: Belinda Sol po šios fotosesijos greitai pasidalino ne dviejų, ne trijų, o net šešių fotogeniškų mažylių nuotraukomis.

„Anksčiau niekada neteko daryti šunų fotosesijų, man tai buvo visiškai nauja patirtis“, - pasakoja Belinda. Teko kaip reikiant pasiruošti: fotografė rado savo modeliui mažą, baltą ir lengvą suknelę bei keletą aksesuarų, o vėliau pati nunėrė 6 mielas kepurytes šuniukams.

Belindos nuotraukos žavi net tuos, kurie taksams paprastai būna abejingi.

O štai taip šuneliai atrodė jau po dviejų mėnesių...

Komentarai

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai