Kirpčiukų segimo būdai

Kiekviena mergina laikas nuo laiko trokšta permainų. Ypatingai tai aktualu kalbant apie plaukus. Jeigu tu prisibijai kardinalių pokyčių, tačiau savo įvaizdžiui vis tik norisi suteikti kažką naujo, tuomet siūlome paeksperimentuoti su kirpčiukais. Priklausomai nuo to, kaip susisegsi, sušukuosi, supinsi kirpčiukus, savo įvaizdžiui gali  suteikti seksualumo, paslaptingumo, puošnumo ar net vaikiško naivumo.

Trumpi kirpčiukai

Trumpus kirpčiukus sumodeliuoti kartais būna nelengva, tačiau ir su jais galima eksperimentuoti bei susikurti savitą stilių. Paprasčiausias būdas „patrumpinti“ trumpus kirpčiukus papildomų aksesuarų pagalba. Tai gali būti segtukai, lankeliai, šilkinės skarelės. Šio sezono mada diktuoja rinktis neutralių spalvų aksesuarus, derint juos prie plaukų  ar su aprangos spalvine gama.

Plaukų segtukus geriau naudoti tuo atveju, jei ketinate laiką su draugais praleisti parke ar eiti į kiną. Paprasčiausiai užpurkškite ant plaukų šiek tiek lako, sušukuokite juos atgal ir susekite vienu ar dviem segtukais kryžiuku. Jeigu norite atkreipti dėmesį į susegimo vietą, rinkitės ryškių spalvų segtukus su ornamentais ar kitokiais papuošimais.

Lankeliai ir skarelės tiks tiek pasivaikščiojimams, tiek  pasimatymams. Jų pagalba kirpčiukus galima atmesti atgal, o pastūmus plaukų sruogą į priekį, sukelti bangelę.

Norėdama susikurti romantiškesnį įvaizdį, naudokite lankelį su puošnia gėle ar keletu svarovskio kristaliukų. Jei rinksitės skarelę, nepamirškite, kad jos spalva turėtų atitikti drabužių spalvą arba būti vissiškai kontrastinga. Šiais metais madingos skarelės, išmargintas ornamentais.

Kasos ir pynės šią vasarą vis dar populiarios. Todėl trumpus kirpčiukus drąsiai galima supinti į kasą. Tik ji turi driektis per visą kaktos ilgį, palei plaukų augimo liniją. Taip ji ilgiau išsilaikys ir atliks tarsi lankelio funkciją.

Jeigu kirpčiukai tokie trumpi, kad supinti kaselės neišeina – ir šiuo atveju išeitis yra. Suskirstykite kirpčiukus keliomis plaukų sruogelėmis jas tarpusavyje bet kaip sukryžiavusi ar susukusi į virvelę ir susegite ant kaktos šono.

2 psl. »

Komentarai (13)

Lina 2019-03-10 09:26
Baisu
jurga 2012-08-28 16:50
idomiai
rir 2012-08-04 23:47
grazus
myliu vasara 2012-07-11 09:58
visai nieko
nuuuu joooooo 2012-07-11 09:56
neidomu
niu jo.... 2012-07-07 10:52
Kirpčiukų segimo būdai, hm...ką pavadinimas bendro turi su nuotraukomis?kirpčiukų gal kelios foto, daugiau pinimas, ilgi plaukai ir sušukavimas....
inge 2012-07-06 15:28
nieko naujo nemaciau,,tikrai variaciju tokiu,kaip kirpciukai,,nelabai ir buvo,,,o,noretusi,kad butu,,kirpciukai,nuo zodzio-kirpti,,iskarpytu kirpciuku,,mazoka,,internete galyma susirast,kaip susipinti visokias kasikes,,astuonkase ir ta internete turetu buti,,,pasistenkite,ir tikrai rasite,,,,
silvija 2012-05-24 17:14
tikrai visos stileivos
renata 2012-05-23 20:48
visos tokios stileivos
Rūta 2012-05-21 19:22
Darling, internete pasiieškok, yra daug pavyzdžių kaip susipinti :)

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Reklama

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai