Ko vyrai nemėgsta moterų išvaizdoje?

Šį rytą, kaip įprastai naršant po moteriškus internetinius tinklapius apie grožį, pamačiau straipsnį Allure.com svetainėje, kuris tikrai patraukė mano akį. Šis straipsnis buvo apie grožio klaidas, kurias daro moterys ir kurių labiausiai nemėgsta jų vyrai. Aš tikrai žinau, ko labiausiai nemėgsta vaikinai, nes turėjau itin atvirą vaikiną, kuriam labai patikdavo sakyti tiesą apie tai, kas jam patikdavo ir kas ne, kalbant apie mano drabužius ir grožio procedūras. Nors mano draugės sakydavo, kad aš be galo laiminga, jog jis iš viso pastebi pokyčius mano aprangoje, naują šukuoseną ir kitus dalykus, mes dažnai pykdavomės dėl jo detalių komentarų apie mano išvaizdą, ypač tada, kai aš tikrai nenorėdavau jų girdėti, ar tada, kai manydavau, kad atrodau iš tiesų puikiai ir seksualiai.

Pagal Allure.com tinklapį, buvo atlikta vyrų apklausa, kur jie išsakė savo nuomonę apie moterų grožio klaidas ir pažymėjo, kas jiems iš tiesų atrodo visiškas netaktas. Aš nusprendžiau pasiskolinti jų sąrašą ir šiek tiek patobulinti pagal save.

PER DIDELIS KIEKIS KVEPALŲ

Jei iš tiesų nuolatos „padauginate“ savo mėgstamų kvepalų, jūs tikrai atstumsite nuo savęs visus vyrus, o jūsų planai, juos patraukti žlugs. Po vieno įvykio, apsiriboju vienu ar dviem papurškimais, kad kvapas nebūtų pernelyg intensyvus. Į šią grubią klaidą pradėjau kreipti daugiau dėmesio, kai vieną rytą įsėdus į redaktoriaus automobilį, jis man pasakė, kad kvepiu kaip Kalėdinės parduotuvės saldainių skyrius. Kaip nemalonu...

GALYBĖ SLUOKSNIŲ PUDROS

Jei ant savo veido tepate nesuskaičiuojamą sluoksnių kiekį makiažo pagrindo ar pudros, ji gali ištepti jūsų vaikino drabužius, jo rankas bei veidą – šiai klaidai vyrai taria didžiulį „NE“. Taip pat, iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad vaikinai mėgsta, kai esate natūralios, o ne padengtos kilogramais makiažo. Vyrai pastebi daugiau nei jūs manote, patikėkite... Tai reiškia, kad jie tikrai gali pasakyti, kai jūs ant savo veido užsitepate visą indelį mėgstamiausios „MAC“ pudros, kad užmaskuotumėte nedidelius odos defektus. Patarimas: rinkitės kūno atspalvį atitinkančią pudrą ir naudokite ją nedideliais kiekiais.

2 psl. »
Šaltinis: Grožio guru

Komentarai (14)

jone 2013-11-20 21:59
http://adf.ly/ZdD2p

va kas patinka vaikinam, ir jiem nesvarbu a mergina su segtukais ir kokia nagu spalva...
Neįtikėtinai smagūs sekso žaidimai,...
http://www.apieseksa.lt/geresniam-seksui...
Dalija 2013-03-23 19:46
Per tris savaites numečiau 7kg be jokios mankštos. Maitinausi vaisiais ir daržovėmis be duonos ir bulvių.
nesvarbu 2013-02-13 11:23
na jau tikrai....gal del vyru persidaryt i zaisliuka su pulteliu,jau zurnalistei visai tiutiu,kaip parasis tai ne i tema,proto bent pati turi?
hm 2013-01-31 20:35
na jei gyveni tik dėl vaikinų, tai verta klausyti patarimų, tačiau jeigu dėl savęs, tai atrodyk taip kaip tu nori ir vis vien atsiras vaikinas, kuris vertins tavo vidų, o ne išorinius čia aprašytus dalykus ir jam bus gerai
Pastebejau 2013-01-21 16:20
O kodėl nieks nemini moterų "usiuku", manau nei vienam vyrui tie usiukai neprideda seksualumo ar grozio :D
pf 2012-09-10 15:19
Na mano blakstienos priaugintos, bet tik kampai ir draugas nieko prieš, jam patinka. Neprisidažau tų blakstienų jų ilgis tinkamas.
a 2012-08-23 14:45
nieko nera baisiau uz priklijuotas blakstienas
bronius 2012-08-20 16:21
Priklijuoti nagai. FUI
Marija 2012-08-07 13:24
Kaip galiu pasakyti natūralumas vaikinams patinka. Man nepatinka kai graži mergina tiek daug Štaplio prisideda. Branginkite natūralumą. Aš pati nesidažau ir tai vaikinams patinka.
pati sau 2012-07-22 22:25
argi yra tiek daug straipsniu, kaip rengtis vaikinams, kaip jiems atrodyti ir pan... jiems reikai stengtis del musu, o nebe mums galvoti apie juos...

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai