Kodėl išyra santuoka: 10 pagrindinių priežasčių

Mūsų dienomis šeima reiškia jau ne tiek, kiek anksčiau. Apsižvalgykite aplinkui: ar daug matote laimingų žmonių, kuriems pasisekė išsaugoti jaukius, šiltus, pasitikėjimo ir supratimo kupinus santykius?
 
Statistika rodo, kad beveik pusė šeimų neišlaiko išbandymų ir išyra. Ką dėl to kaltinti?
 
Psichologai įvardija pagrindines skyrybų priežastis.
 
Lūkesčiai neatitinka realybės
 
Draugystės periodu abu partneriai viską mato per rožinius akinius – vienas kitame jie mato tik privalumus ir nepastebi trūkumų (net jeigu ir mato – nepripažįsta, bando visaip pateisinti). Tačiau prasidėjus gyvenimui kartu, jie pamato vienas kitą visai kitoje šviesoje, ir netgi susidaro įspūdis, kad antroji pusė – svetimas ir visiškai nepažįstamas žmogus. Pasirodo, kad jo ar jos charakteris ne visada toks šilkinis.
 
Pasitikėjimo ir supratimo trūkumas
 
Dažniausiai su šia problema susiduria tos poros, kurios jau turėjo negatyvios patirties, arba kai vienas iš sutuoktinių pernelyg pavydus, nesugeba kontroliuoti savo emocijų, žarstosi nepagrįstais kaltinimais ir reiškia pretenzijas.
 
Gyvenimas su tėvais po vienu stogu
 
Ne kiekviena jauna pora išgali įsigyti nuosavą būstą, todėl neretai nutinka taip, kad tenka gyventi po vienu stogu su savo ar antrosios pusės tėvais. Deja, toks sprendimas pasiteisina nebent tik finansiniu atžvilgiu – visais kitais geriau gyventi kur nors kitur. Buitiniai konfliktai, nesutarimai, karai dėl teritorijos ir įtakos, nerealūs reikalavimai ir ultimatumai, psichologinis teroras – visa tai tampa santykius žudančia kasdienybe. Jei nenorite nesibaigiančių skandalų, būsto geriau paieškoti kitur.

2 psl. »

Komentarai (2)

Melody 2023-03-08 11:43
Mano vardas Melody Walker. Noriu, kad visi šio forumo nariai žinotų apie daktarą Ogundelę, puikų burtininką, kuris sugrąžino man mano vyrą savo meilės burtais, jo kerai yra nekenksmingi. Esu jo gero darbo ir sąžiningumo liudininkas, jei jums reikia pagalbos susigrąžinti meilužį, atkurti santuoką ir priversti vyrą ar žmoną jus mylėti ir gerbti? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Susisiekite su juo WhatsApp Chat, Viber Chat arba Telegram: +27638836445.
sylvia 2023-02-14 01:45
Kaip aš susigrąžinau savo buvusį vyrą po skyrybų, padedamas kunigo Adu, vedybų/santykių specialisto. susisiekite su juo, jei jums reikia jo pagalbos, adresu {solutiontemple.info} [email protected]

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai