Kodėl moteris taip traukia blogiukai?

Kristina su Vaidu draugavo ne vienerius metus ir kurį laiką jau gyveno kartu , taigi natūralu, kad atėjo metas žengti dar vieną žingsnį: planuoti savo vestuves. Vaidas – puikus vaikinas: mylėjo Kristiną, tiesiog nešiojo ją ant rankų, nuolatos stebindavo dovanėlėmis be jokios progos ir svarbiausia – leido jai jaustis pačia gražiausia moterimi pasaulyje. Negana to, jis buvo tikrai išvaizdus ir pilnai apsirūpinęs materialiai, taigi galėjo pasirūpinti ir savimi, ir savo išrinktąja. Tačiau net ir toks iš pažiūros idealus “laimikis” nesuteikė Kristinai absoliučios pilnatvės: ji išėjo, nors puikiai suvokė, kad tokie vyrai kaip Vaidas – tiesiog dovanėlė kiekvienai moteriai.

Žengti šį žingsnį paskatino buvęs mylimasis, kuris, sužinojęs apie planuojamas Kristinos vestuves, vėl pasirodė jos horizonte. Per labai trumpą laiką tiesiog stebuklingai pasimiršo visos nuoskaudos, o juk būtent su juo Kristina kažkada jautėsi labai nelaiminga ir išgyveno daugybę skaudžių akimirkų: pasikartojančią neištikimybę, kaltinimus ir pavydo priepuolius, visišką abejingumą, o kartais net ir viešus pažeminimus.

Manote, kad “ex” vaikinas staiga susivokė, kokią klaidą padarė ir nusprendė nepaleisti savo laimės iš rankų? Tokiomis pasakomis tikime tik mes, įsimylėjusios moterys. O iš tiesų viskas buvo kitaip: romantiška vakarienė, kurią, žinoma, pagamino pati Kristina, tuomet lovos malonumai ir ryte buvęs vaikinas vėl išnyko kaip dūmas.

Žvelgiant iš šalies viskas atrodo taip paprasta... Atėjo, pasinaudojo, išėjo... Tačiau Kristina jį myli, nors pati negali paaiškinti šio neracionalaus jausmo.

Tokių kaip Kristina – daugybė. Lengva vertinti svetimus gyvenimus ir žarstyti patarimus, tačiau prisipažinkite pačios sau: ar jūsų gyvenime nebuvo tokių vyrų, dėl kurių galėjote mesti absoliučiai viską, nors protas šaukte šaukė, kad šie santykiai – tik graži iliuzija? Jeigu iš tiesų nebuvo, tuomet mums belieka pavydėti.

2 psl. »

Komentarai (25)

ula 2016-09-21 17:54
la

Gabija 2012-07-05 23:35
O as visada mergisius isimyliu... Kuo blogesnis tuo geriau... Visi kiti bruozai nublanksta.. O va del humoro jausmo tie blogiukai tik is visu saipytis te sugeba taigi nieko gero....
Vanilla 2012-06-22 13:23
Savo gyvenime turejau du vyrus, manipuliatoriu, ir narciza, abu blogiukai, su vienu isbuvau daugiau nei pusantru metu, taciau jo manipuliacijos, provakacijos, ir bandymai priversti mane pavydeti, isvede mane is pusiausvyros, susigadinau sveikata, nervu sistema isvis vos besilaike, o stai narcizas, anas savimyla, todel niekada pernelyg jo nemegau, tiesiog jaunyste.. Visi mes nemegstam pasiputeliu, ir stai jis gryzo, nieko jam nejauciu, ir nejausiu, taciau uz praeiti atsilyginsiu tuo paciu.
avesta 2012-06-06 09:54
Mylejau blogiuka. Jis buvo istikimas ir mane mylejo, bet negalejau pernesti manipuliaciju ir melagysciu. Jis pradejo griauti ir zeisti mane. Pamaciau, kad tokie santykiai neturi ateities. Issiskyriau ir ikalbejau ji isvykti i uzsieni. Toks atstumas suteike galimybe truputeli atsiplesti. 7 metus vadavausi is nuoskaudu, verkiau kiekviena diena kol ji pamirsau. Ilga laika negalejau i kita vyra paziureti. Po skyrybu 9 metus buvau vienisa moteri Dabar nesuprantu, ka as bendro su tuo zmogum turejau.
arturas 2012-06-04 17:16
o jus visada liksit musu dalis
arturas 2012-06-04 17:14
dauguma moteru pakeice vyru poziury y jas paces jos nepastebi savo veiksmu pastebi tik vyro ir tik tada kada ji nuo to pasijaucia nesmagiai.patarimas is vyriskos puses jai esat moterim tai ja ir likit moteris nera ta kuri save toke laiko moteris yra ta kuri elgesi kaip moteris. ginco metu niekada nevartokit keiksmazodziu nes tada prarandat savo kaip moters vertybe mes vyrai kitokie greiciau uzsidekam isakom galbut paciu slyksciausiu zodziu bet tie zodzei tik ir liks zodziais
Werner 2012-05-28 17:56
viskas cia teisingai surasyta, nesuprasciau, jei nebuciau patinu :) o kad cia daug jaunimo, aplamai dar net nekalto, diskutuoti bando cia, jau atrodo linksmai :)
BAHURAS 2012-05-05 18:14
Yra tiesos biski. bet siaip nesamone:)
Vaida 2012-04-26 21:13
Mylėjau blogiuką, stipriai nukentėjau, o jo draugės yra laimingos šalia jo būdamos. Tiesiog gaila ir skaudu, kad jis sugriovė mūsų santykius. O jis buvo mano svajonių vaikinas, bet kai pamatai tikrą veidą nusivyli.
viktorija 2012-04-26 17:31
myliu myliun

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai