Kodėl verta rinktis mineralinę kosmetiką?

Tikriausiai visos esate girdėjusios apie mineralinę kosmetiką, tačiau norėtume pabrėžti, kad mineralinė ir mineralizuota kosmetika – tai dvi visiškai skirtingos kategorijos. Antrojoje yra tik nedidelė dalelė mineralinių medžiagų. Tokios priemonės ne visada hipoalergiškos ir ne visada gerina odos būklę, tačiau jų spalvinė gama yra turtingesnė.

Mineralinės kosmetinkos sudėtyje yra 100 % natūralios mineralinės pudros. Joje nerasite dirbtinių dažiklių, kvapiklių, parabenų ir talko. Netgi konservantai natūralūs (pavyzdžiui, boro nitratas).

5 neginčijami privalumai

Saugumas. Mineralinė kosmetika tinka netgi itin jautriai odai. Ji nedirgina ir neužkemša porų, leidžia odai kvėpuoti, todėl tokias priemones galima naudoti riebiai ir problemiškai odai.

Apsauginės ir gydomosios savybės. Tai vienintelė kosmetikos rūšis, kurią galima naudoti jau pirmosiomis dienomis po cheminio odos šveitimo ir kitų panašių procedūrų, po kurių oda tampa itin pažeidžiama. Būtent dėl šios priežasties mineralinė kosmetika pamėgta dar 70-aisiai XX amžiaus metais. Ji saugo veidą nuo UV spindulių ir skatina žaizdų gijimą.

Mikrofunkcionalumas. Mineralinę pudrą galima maišyti su vandeniu arba drėkinamosiomis priemonėmis – taip gaunamas skystas makiažo pagrindas. Naudojant mineralinę kosmetiką galima paslėpti trūkumus ir sukurti idealų toną.

Atsparumas. Priemonė puikiai laikosi ant odos: makiažas „išgyvens“ ir karštį, ir lietų.

Galiojimo laikas. Dauguma priemonių galioja gana ilgai, kadangi jose nėra organinių komponentų.

Kokia ji būna?

Galima įsigyti mineralinės pudros (birios ir kompaktinės), skaistalų ir šešėlių. Aktuali naujiena – švytėjimo suteikiančios priemonės, kuriomis galima pakoreguoti veido ovalą, pabrėžti skruostikaulius. Birių mineralinių pigmentų yra ir kontūrinių priemonių, blizgių, blizgumo plaukams suteikiančių priemonių, nagų lakų ir skaistalų sudėtyje.

2 psl. »

Komentarai (2)

Brigita 2012-12-07 09:38
www.mineralinepudra.lt
Dovile 2012-08-09 16:33
neblogai parasyta, mano nuomone bei praktika rodo, kad everyday minerals, kaip tik tikra mineraline kosmetika, siulau ir jums ja isbandyt

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai