Kokį plėšrūną primena jūsų Zodiako ženklas? (I dalis)

Moterys dažnai pavadinamos plėšrūnėmis, ir tame yra tiesos. Išsiaiškinkime, su kokiais būtent plėšrūnais galima tapatinti skirtingų Zodiako ženklų atstoves.

Avinas – meškėnas

Nejaugi tai – plėšrūnas? Juk meškėnai tokie mieli! Taip, jie mieli ir pūkuoti – bet tik paveikslėliuose. Iš tikrųjų tai – bebaimiai kovotojai (visai kaip ir po Avino ženklu gimusios moterys – jos taip pat mielos, bet tik kol neprasideda medžioklė). Žinote, kodėl meškėnai taip mėgsta skalauti savo maistą? Visai ne todėl, kad tai – pedantiški švaruoliai, o todėl, kad skandinama auka greičiau nustoja priešintis. Čia tik šiaip, nedidelis įspėjimas. Atminkite, kad šio ženklo atstovės labai nemėgsta, kai kas nors be reikalo puldinėja ir šakojasi. O apskritai, ir meškėnai, ir Avinai – mieliausios būtybės (žinoma, jeigu jums patinka, kai namuose perversmas po perversmo ir jums nuolat lipa ant galvos – nes taip patogiau vogti sausainius).

Jautis – lokys

Lokio įvaizdis kelia pačias įvairiausias asociacijas: kažkam tai – grėsmingas plėšrūnas, kažkam – miško valdovas, kažkam – juokingas, nerangus ir baisiai didelis smaližius. Koks jis iš tikrųjų? Pažiūrėkite į po Jaučio gimusią moterį ir viskas tuojau pat taps aišku. Kaip tikra lokė ji mėgsta laiką leisti viena, ir užsiimti kažkuo, kas teikia jai malonumą. Pašalinių žmonių nemėgsta ir jeigu ji blogos nuotaikos – šiems gali labai blogai baigtis. Kita vertus, kai nemedžioja, ji ieško ko nors skanaus. Na, o jeigu jus užpuolė lokė, geriausia taktika – iš karto apsimesti negyvam.

Dvyniai – margarita (smėlyninė katė)

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai