Kokią nagų dildę rinktis?

Sakoma, kad apie vyrą pasako jo batai, o apie moterį - rankos ir nagai. Tai, kaip prižiūrėtos tavo rankos, didele dalimi priklauso nuo tavo žinių apie manikiūro priemones. Pats laikas pakalbėti apie vieną iš tokių priemonių – dildę, nuo kurios pasirinkimo priklausys ir manikiūro kokybė. Kokių būna dildžių nagams ir kokią iš jų pasirinkti?

Specialistai rekomenduoja skirtingiems nagams rinktis skirtingas dildes. Pavyzdžiui, priaugintų nagų savininkėms patariama naudoti grubios faktūros dildes. Natūralius nagus dailinti tinkamiausios dildės, pagamintos iš kartono, gumos ar iš stiklo. Metalinių dildžių nepatariama naudoti, nes jos skatina nagų lūžinėjimą.

Jeigu tavo nagai pakankamai stiprūs, tai juos prižiūrėti galima deimantinėmis, safyrinėmis ar rubininėmis dildėmis. Linkusius lūžinėti ir plonus nagus prižiūrėti reikėtų dildėmis, pagamintomis iš švitrinio popieriaus. Beje, tokiems nagams labai tiks dildės iš keramikos, kurių dėka išgaunama norima forma ir tausojamas nagas. Kai kurios šios rūšies dildės skirtos ir odelių aplink nagą dailinimui.    

Dildės pasirinkimas priklauso ne tik nuo nagų savybių, bet ir nuo keliamų sau tikslų: patrumpinti nagą galima stambios dildės pagalba, o norint suteikti nagui formą, geriau rinktis smulkią dildę. Būtina laikytis ir tam tikrų nagų priežiūros taisyklių, pavyzdžiui, negalima dildyti šlapių nagų, dildyti reikia į vieną pusę – iš krašto į centrą, tai apsaugos nagą nuo galimo sluoksniavimosi.     

Baigiamajame manikiūro etape, atitinkamų dildžių pagalba, nagai poliruojami ir blizginami. Geriausiai nagus nublizgina stiklinės ir krištolinės dildės. Norint panaikinti griovelius ir dėmeles nago paviršiuje, patariama naudoti specialias poliravimui skirtas dildes. Vėlgi, neužmiršk poliravimo ir blizginimo taisyklių: šiomis procedūromis nepatariama piktnaudžiauti, nes atliekant jas pernelyg dažnai, nagas gali susilpnėti ir pradėti sluoksniuotis. Poliruok ir blizgink nagus ne dažniau kaip kartą per pusmetį, tuomet tavo nagai išliks lygūs, blizgantys ir sveiki.

Komentarai (4)

muse 2016-06-15 17:14
o as ne galu isirinkti dilde nagams
Greta 2014-04-05 01:54
Mano nagai yra natūralūs tai net nežinau kokia dildę geriausiai rinktis ?
Musė 2012-05-31 14:02
o aš dildžių iš viso nenaudoju :/
Agnė 2012-05-31 11:20
stiklinės kažkodėl vertinamos labiausiai, nors aš nematau, kad jos būtų kažkuo ypatingos

Rankoms ir kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai