Kokias sauskelnes pirkti kūdikiui?

Tavo mažylis jau visai netrukus išvys pasaulį, taigi tu, be jokios abejonės, nori viskam pasiruošti iš anksto. Žinoma, vienas iš aktualiausių dalykų – tai kokybiškų sauskelnių pasirinkimas. Būtent apie tai šiandien ir pakalbėsime.

Šiais laikais labai nedaugelis mamyčių renkasi daugkartinio naudojimo vystyklus. Ir tai visai suprantama, juk tokie vystykliukai kur kas prasčiau nei sauskelnės sugeria drėgmę, vadinasi juos reikės  dažniau keisti, o nuolatos sudrėkusi mažylio odelė ne tik erzins, bet ir sukels bėrimus, galinčius pasibaigti netgi infekcijomis. Žiūrint iš kitos pusės – vystyklus galima naudoti ne vieną kartą, taigi taupumo sumetimais tai yra puikus pasirinkimas. Ir vis dėl to, pirmaisiais mėnesiais, kai kūdikis šlapinasi labai dažnai, savo pačios patogumui ir geresnei mažylio savijautai siūlytume rinktis sauskelnes.

Vienkartinių sauskelnių pasiūla tikrai milžiniška, taigi būsimai mamytei išsirinkti geriausias ne visuomet paprasta. Juk reikia atsižvelgti ne tik į kokybę, bet ir į kainą. Ir iš anksto galime įspėti, kad gali tekti išbandyti kelių skirtingų gamintojų siūlomas prekes, nes nepabandžius nesužinosi, kas geriausiai tinka būtent tavo vaikeliui.

Iš ko pagamintos sauskelnės?

Pirmasis sluoksnis. Tai vidinis sauskelnių sluoksnis, leidžiantis skysčiams laisvai pratekėti. Dažniausiai  jis gaminamas iš minkštos neaustos medžiagos. Kai kurie gamintojai šią medžiagą padengia kremo juostelėmis, kurios neleidžia išsausėti kūdikio odai. Patekęs ant odelės kremas ima tirpti, sukurdamas nematomą apsauginį sluoksnį. Įprastai toks apsauginis kremas gaminamas iš vazelino, cetearilo spirito ir vaistažolių. Savaime suprantama, kad sauskelnės su tokiomis kremo juostelėmis kainuoja brangiau, nei paprastesnės, tačiau jei vaikučio oda labai jautri, šis sauskelnių privalumas gali labai padėti.

2 psl. »

Komentarai (11)

JAPONIŠKOS SAUSKELNĖS 2013-09-01 20:13
JAPONIŠKOS SAUSKELNĖS


http://www.podguzniki.lv/ru/japonskie-podguzniki

Ramunė 2013-03-19 13:51
Mūsų vaikui tai visos sauskelnės tinka, nusižiūriu per akciją assorti.lt ir apsiperku ilgam :) Patogu, kai atveža į namus ir plius susitaupo
Nesvarbu 2012-05-31 14:04
Na vaikai ir gerai su pamparsais buti kai aš buvau maža 5m. tai buvo patogu biški na nevisai patogu bet,ir galim su vystyklais naudoti kas savaite taip gerause.
Varlė 2012-03-27 20:29
Nesuprantu kam žaisti su vystyklais, jei yra kur kas modernesnių priemonių? Taip, tiems vaikučiams, kurie alergiški - gal ir labiau tinka vystyklai, bet visiems kitiems...
Opera 2012-03-27 13:25
mes taip pat naudojam vystyklus. Terlynės, aišku, daugiau, bet kalbant apskritai - tai daug sveikiau. Ir tegul gamintojai sako, ką nori.
Luna 2012-03-27 09:03
Vystyklus galima skalbti muilo riešutais. Girdėjau, neblogas dalykas, visiškai natūralus, nealergizuoja, ir skalbia gana gerai. Mums tai jau neaktualu, vaikai užaugo, bet, sakau, gal kam nors pravers.
Violeta 2011-12-30 15:54
Na jau ne. Siais laikais bovytis su vystyklais man atrodo beprasmiska (nebent tik jei vaikas alergiskas).
zita 2011-12-30 15:53
bandem. Net is uzsienio drauge siunte, bet nieko gero.
Vilma 2011-12-30 11:58
Aš irgi už vystyklus.
Mirta 2011-12-30 10:49
Zita, o kokių nors ekologiškų nebandėte?

Kūdikių higiena

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai