Kokias sveikatos problemas išduoda nagai?

Paprastai apie sutrikusias organizmo funkcijas sprendžiame iš skausmų arba iš kokių nors nemalonių pojūčių. Dažnai girdime, kad akys – tai sielos veidrodis, bet tada veidas... kūno. Veido spalva, maišeliai po akimis ir panašiai – visa tai gali išduoti ir smagią bemiegę naktį, ir kai kurias ligas.

Apie žmogaus sveikatos būklę daug informacijos suteikia ir nagai. Šis metodas taikomas kinų medicinoje ir gali labai daug papasakoti.

Tai, kad žiemą nagai atrodo kitaip, nei vasarą, yra visiškai normalu ir nesunkiai paaiškinama. Vasaros pabaigoje dėl vitamino D jie paprastai sustiprėja (beje, sluoksniuojasi nagai dažniausiai būtent dėl šio vitamino trūkumo). Vis dėlto nagų plokštelės išsausėja, todėl, norint susigrąžinti puikią išvaizdą, jas reikia drėkinti.

Tikriausiai veido priežiūrai skiri daug dėmesio, darai vaisių, uogų ir kitokias kaukes, tačiau nereikia pamiršti, kad nagams taip pat būtina priežiūra. Gali juos įkišti, pavyzdžiui, į supjaustytą obuolį. Atlikti šios procedūros su daržovėmis nepatartina – jose yra krakmolo, kuris išsausins nagus dar labiau. Nagų nereikėtų kirptis labai trumpai ir dažnai naudotis dilde. Jie bus stipresni, jeigu valgysi daugiau kiaušinių baltymų, gausi daugiau vitaminų, kalcio, geležies ir sieros.

Visa tai – smulkios sezoninės problemos ir nedideli patarimai, kaip jas įveikti. Kaip pagal nagus nustatyti, kad žmogus turi rimtų problemų? Galima sakyti, kad pirmiausia nepasisekė tiems, kurie vartoja alkoholį: rudi nagai rodo, kad žmogus geria nuolat, o geltoni – kad jis pradedantis alkoholikas. Jeigu turi šį žalingą įprotį ir nenori, kad kas nors apie jį sužinotų, slėpk nuo aplinkinių savo rankas.

2 psl. »

Komentarai (4)

viktorija 2015-07-31 19:43
Jai nagai grublėti tai pažeista nago šaknis matrix tai dažnai nutinka juos šlifuojant ar nubraukinėjant odeles dar smarkus sumušimas tai leme .. Daug yra tiesų tik reik domėtis kas melas kas tiesa :)
pa 2012-01-11 14:17
ir pagal apgamus sakoma galima kazka ten nuspresti. As tai netikiu tokiais dalykais
Marti 2012-01-11 11:32
Mano nagai grublėti, tarytum su vagelėm ir grioveliais. O tyrimai lyg ir geri
Rena 2012-01-11 09:05
Kažkas iš tos operos, kai pagal veido formą sprendžiama apie charakterį. Žodžiu, kažkoks pseudomokslas

Rankoms ir kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai