Kokie drabužėliai jaudina vyrus?

Yra dalykų, kurie vyrus visada veikia kaip seksualinis stimuliatorius. Prisegamos tinklinės kojinės ir aukštakulniai bateliai daro stulbinantį poveikį, ypač jei moters kūno daugiau nedengia jokie kiti drabužiai. Kai kas galbūt pasipiktins – kaip vulgaru, bet juk į biblioteką taip apsirengusi neini. O lovoje tarp mylinčių žmonių nevyksta nieko vulgaraus ir nepadoraus (nebent tik tavo galvoje).

Kuo mažiau viena ar kita moters kūno dalis bus atvirai matoma vyrui, tuo labiau tai kaitins jo vaizduotę. Todėl kojos kur kas seksualiau atrodys ne su mini sijonėliu, o su maksi ir gilia iškirpte iki klubo. Ypatingą aistrą vyrams sukelia džinsai ir suknelės, kurių, deja taip trūksta šiuolaikinės moters aprangoje.     

Vyrų akims nepatrauklūs agresyvių žvėrių ornamentai, marškinėliai su žirniukais ar dryželiais.  Pastebimai teigiamai sužadina jausmus augalų motyvai ir žiedų formos piešiniai. Kas liečia spalvas, tai vyrų, kaip, beje, ir vaikų dėmesį patraukia ryškios spalvos, išskiriančios moterį iš minios.      

Juoda spalva pati savaime nėra seksuali, tačiau derinyje su kitomis spalvomis (pavyzdžiui, raudona) geba sužadinti geismą. Be to, juoda spalva suteikia moteriai paslaptingo žavesio. Ploni, prie kūno prigludę audiniai, kiekvienam drabužiui suteikia seksualumo, net ir taip vyrų niekinamoms kelnėms.   

Apskritai, pastebėta, kad moterys linkę pervertinti seksualinį drabužių poveikį vyrams. Didžiajai stipriosios lyties atstovų moters apranga turi kur kas mažesnę reikšmę nei jos šypsena, gestai, eisena, pasitikėjimas saimi.     

Apie 80% vyrų susijaudina, matydami mylimą moteri tik apatiniais drabužiais. Maža to, jie kuo puikiausiai nusimano intymios aprangos klausimais ir su malonumu dalyvauja ją renkantis. Įdomu tai, kad vyrai pirmenybę teikia net labai atviriems apatiniams, dėl ko moterys dažnai pasijunta nepatogioje padėtyje. Tačiau jei vyriškio išrinktas komplektėlis tau ir nėra labai prie širdies, jo atsisakyti nederėtų, juk malonumą žiūrėdamas patirs jį išrinkęs vyras.    

2 psl. »

Komentarai (5)

sandrute 2012-09-23 14:34
Reike vyra moketi suvilioti netik nuogai bet ir apsirengusiai:)
bbzn 2012-08-22 14:56
Vycka the best ;D
bbd 2012-07-19 14:26
manau kad isgeri vytauto ir duodies
Nora 2012-07-18 16:38
svarbiausia nepersistengti
Oksana 2012-07-18 16:08
taip, mano vyrui labai patinka ilgi skeltukai :)

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai