Kokios moterys patinka vyrams?

Esame tikri, kad dailiosios lyties atstovėms bus įdomu sužinoti, kokios moterys patinka šiuolaikiniams vyrams. Supažindiname su moters privalumų reitingais, kurie buvo sudaryti pagal stipriosios lyties apklausos rezultatus.  

Visų pirma, vyrai atkreipia dėmesį į seksualias moteris. Beje, šios sąvokos nereikia sutapatinti su modelio išvaizda: pakanka ypatingo žvilgsnio ir drabužių, išryškinančių gundančias tavo kūno formas. Išsivaduok iš kompleksų ir leisk sau daugiau jausmingumo!   

Vyrams taip pat patinka lengvai bendraujančios moterys, gebančios žaismingai ir įdomiai pasakoti apie savo darbą, artimuosius, hobį ir kitus savo interesus. Apie savo “buvusiuosius” atvirauti tikrai nereikėtų, kaip ir iki smulkmenų nepasakoti apie savo trūkumus ir patirtas nesėkmes. Nesikuklindama gali pasakoti vyriškiui apie viską, kas charakterizuoja tave iš geriausios pusės!     

Venk apsimetinėjimo, juk vyrams patinka moterys, kurios elgiasi natūraliai ir nesistengia kažką vaidinti. Bendraujant su vaikinu, neverta užsidėti vienokią ar kitokią kaukę, tikintis padaryti jam didesnį įspūdį. Apsimetinėjimas – tiesiausias kelias į pasitikėjimo praradimą!

Atkreipk dėmesį į savo elgesį, nes vyrai dažniausiai renkasi inteligentiškas ir demonstruojančias gerą išsiauklėjimą, moteris. Tad, vargu  ar keiksmažodžių vartojimas tavo įvaizdžiui suteiks tau daugiau patrauklumo.   

Daugumai vyrų imponuoja moters savarankiškumas ir tikslo siekimas. Merginos, aktyviai siekiančios savo planų realizavimo, sulaukia didesnės vyrų pagarbos, nei moterys, nežinančios kuo save užimti.    

Kad ir kokių būtų nuomonių ir kokie vyrautų  mados vėjai, vyrai pirmenybę vis tik teikia “namų šeimininkėms”. Jeigu tu mėgsti ir moki gaminti, namuose puoselėji švarą ir tvarką - tavo šansai kur kas didesni nei tų, kurioms namų ruoša nerūpi.  

2 psl. »

Komentarai (17)

hmmm 2012-12-26 17:58
noreciau sutikti toki vyra, kuriam noreciau patikti. Taciau dar nesutikau. Tai ir nesistengiu patikti :) Svarbu, kad patikciau sau: buti stilinga, ir pan. O kai sutiksiu toki, kuris mane sudomins, tai ir pasistengsiu :)Dabar galiu pamot pirstu keliems ir jie bus mano, bet jie man nepatinka.
katute 2012-07-09 23:48
mano nuomonė reikia buti gera žmona namu šeininke mylėti vaikus ir myleti savo vyra :)
mmmm 2012-06-22 11:18
nesamone taip iseina mes vyrams turim vergauti eina jie n***
orla 2012-06-20 02:21
Lietuviskas vyras.
Evelina 2012-06-12 08:54
Vyrams tokios oterys tikrai nepatinka, nuobodzius, kur paliks ten ir ras, anmie prie puodu, ar grindis plaunan :) tikrai ne manau, kad vyrai sito nori ;)
rugiagele 2012-06-11 18:35
Mielosios, jei nenorite patikti vyrams, tai kam skaitote tokius straipsnius, ko taip imt i sirdi viska,atsisedo zurnaliste turejus 5 vyrus ir is savo patirties sukurpe gana prasta straipsneli, o jus cia piktinates, nereik taip rimtai ziureti:) visu vyru skonio neapibudinsi:)
nu jo 2012-06-07 19:32
cia tikriausiai kokius tris gozelius apklause ir isvadas padare :_ turi but tvarkinga, grazi, seksuali ,rinkti kojines ,tvarkyt namus, puikiai gaminti ir visuomet zavingai sypsotis. nafik as geriau suni nusiperku tai garantuotas draugas 15 metu :)))))
reniuke 2012-06-07 10:55
pirmas šio straipsnio sakinys jau kažkiek meluoju, juk šiuolaikiniams vyrams vyrai patinka, o ne moterys :D moterys ir taip žavios, figūra, apalumai, tegul vyrai (jei tokių dar yra normalių) kovoja dėl moterų ir stengiasi jas užkariauti, o ne prie kompiuterių sėdėtų. Kažkaip seniau vaikinai kitokie būdavo, ir į pasimatymus kviesdavo ir stengdavosi, o dabar jau merginos tokį vaidmenį atlieka, o vaikinai sumoteriškėjo, net labai...nėra iš ko rinktis.
as 2012-06-06 23:20
vyra vyrai kad jau nebera normaliu vyru
saule 2012-06-06 17:22
saunuoles panos:)

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai