Kokius kirpčiukus pasirinkti?

Jei norisi pakeisti savo šukuoseną, visai nebūtina nusirėžti plaukus ar kardinaliai pakeisti jų spalvą. Pilnai pakaks tiesiog nusikirpti kirpčiukus ar pasirinkti kitokią jų formą. Ir klysta tos, kurios mano, kad kirpčiukai joms netinka. Greičiausiai, jos tiesiog neatrado joms tinkančio kirpimo.

Jeigu turite tiesius plaukus, kirpčiukai turėtų šiek tiek dengti antakius. Tačiau jei plaukai labai ploni, kirpčiukai atrodys ne itin gražiai, nes susiskaidys į sruogeles. Šios idėjos teks atsisakyti ir garbanotų plaukų savininkėms.

Garbanėms kirpčiukai turėtų būti tokio ilgio, kad juos būtų galima nubraukti į šoną. Bet koks bandymas ištiesinti šiuos plaukus atrodys visiškai nenatūraliai (vienintelė išimtis – jeigu jūsų plaukai garbanojasi ne nuo pat šaknų).

Venkite labai ilgų kirpčių, užsibaigiančių akių lygyje, ypač jeigu jūsų regėjimas nėra labai geras, nešiojate akinius arba kontaktinius lęšius.

Moterims, kurių veido bruožai smulkūs, nerekomenduojami purūs ir išpūsti kirpčiai, nes jie atkreipsį save per daug dėmesio. Aukštoms ir lieso veido moterims geriau vengti tiesių kirpčiukų, nes jie tik dar labiau pabrėš vertikalią liniją, veidas ir kūnas atrodys neproporcingai. Kita vertus, tokia šukuosena idealiai paslėps aukštą kaktą, tiks apvalaus veido merginoms.

Įstriži kirpčiai tiks toms, kurių smakras masyvus, o žandikauliai platūs. Nedidelė asimetrija čia bus kaip tik. Jeigu smakras smailas, labiausiai tiks arkos formos kirpimas t. y. šonuose būtų kirpčiukai bus ilgesni negu per vidurį.

Jeigu plaukai riebūs, geriau vengti tiesių kirpčiukų, nes jie gana greitai praras savo išvaizdą. Jeigu jie vis tiek atrodo būtini, parieskite juos šiek tiek, naudokite specialias plaukų formavimo priemones, kad sudarytumėte lanką.

2 psl. »

Komentarai (4)

gelyte13 2015-02-07 13:59
man 13 metu ir as neturiu bet labai noriu kirpciuku ant desines akies. as esu nelabai plono bet ir nestambaus sudejimo. bet mano veidas yra gan plonas. patarkite ar man juos pasidaryti ar dar palaukti???
ernesta 2014-06-16 17:24
kaip šukuosena namie pasidaryti?
Gilė 2012-06-29 14:33
pavyzdžiai gražūs ir geri, nors foto ir nelabai kokybiškos
Laura 2012-06-29 14:16
anksčiau mano plaukai buvo tiesūs, mėgau trumpus kirpčiukus. Tačiau kažkaip ar pasikeitė jų stuktūra, ar kaip, ir jie pradėjo banguoti, raitytis. Daugiau kirpčių nebenešioju

Šukuosenos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai