Kosmetologės konsultacija. Ar kreminė pudra kenkia odai?

Laba diena,

mano oda gana riebi, dažnai atsiranda spuogeliai, ji blizga. Spuogelių maskavimui naudoju kreminę pudrą, tačiau nežinau ar tai dar labiau nekenkia odai? Kažkur skaičiau, kad kokybiška pudra nekenkia, nes leidžia odai kvėpuoti, be to apsaugo ją nuo kenksmingų saulės spindulių. Kaip yra iš tikrųjų? Ir dar – ar reikėtų papildomai naudoti sausą pudrą?


Aukštos kokybės kreminė pudra iš tikrųjų neužkemša odos porų. Yra kreminių pudrų, kurios apsaugo ir nuo saulės spindulių. Esant riebiai veido odai geriausia naudoti lengvą stipriai maskuojančią kreminę pudrą. Jei beria spuogeliais, geriau naudoti mineralines pudras: tiek skystas, tiek birias.

 

Daugiau atsakymų rasite: kosmetologė Margarita Balaišienė
Kosmetologės svetainė: www.balaisiene.lt

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

Komentarai (2)

Samantute :) 2012-06-13 23:37
Mano oda yra labai jautri ir kas truputi paraudounoja ankciau taip nebudavo nusyplaunu su vandienu ir is karto is meta man tokies raudonas demes plemais tesiog baisu nezinau jau ka be daryti niegaliu vasara eiti pre juros nes gaunu vandiens ir is karto ant veido tokies demes pasirodo raudonas plemais preina kieles valandas tada preina gal man kazkas ne atitinka ? Dabar kaskaip gerau pasidare nusyplaunu veida su prausikliu ir nusyvalau i ranksluosti poto nusyvalau su toniku ir pasitemu kremu
samantute :) 2012-06-13 23:35
Mano oda yra labai jautri ir kas truputi paraudounoja ankciau taip nebudavo nusyplaunu su vandienu ir is karto is meta man tokies raudonas demes plemais tesiog baisu nezinau jau ka be daryti niegaliu vasara eiti pre juros nes gaunu vandiens ir is karto ant veido tokies demes pasirodo raudonas plemais preina kieles valandas tada preina gal man kazkas ne atitinka ? Dabar kaskaip gerau pasidare nusyplaunu veida su prausikliu ir nusyvalau i ranksluosti poto nusyvalau su toni

Kosmetologės visažistės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai