Kosmetologės konsultacija. Ką reikėtų žinoti apie blakstienų priauginimą?

Laba diena,

visuomet svajojau turėti ilgas, riestas blakstienas. Galvoju pabandyti jų priauginimą, todėl norėčiau pasiteirauti Jūsų nuomonės apie šią procedūrą. Ar tai nekenkia akims? Kas kiek laiko reikės darytis korekciją? Kaip prižiūrėti dirbtines blakstienas ir žinoma, kiek šis malonumas kainuoja?


Jei žmogaus akys nėra jautrios ir yra sveikos, tai priauginamos blakstienos akims įtakos nedaro, bet jei nešiojate akinius ar linzes, ilgos blakstienos gali tiesiog trugdyti. Priaugintų blakstienų korekcija geriausia atlikti kas 2-3 savaites, jei norite, kad atrodytu gražiai. Priaugintų blakstienų negalima dažyti vandeniui atspariais tušais ir valyti valikliais, kurių sudėtyje yra riebalų. Blakstienų priauginimo kainos svyruoja nuo 60 iki 300 lt. Kainą įtakoja medžiagų ir atlikimo kokybė.

 

Daugiau atsakymų rasite: kosmetologė Margarita Balaišienė
Kosmetologės svetainė: www.balaisiene.lt

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

Komentarai (4)

Renata Kovtun 2012-09-27 12:19
Jeigu blakstienos priaugintos kokybiskai ir aukstos kokybes klijais, korekcija atliekama kas 3-4 savaites ;)Dar vienas niuansas, kuo priaugintu blakstienu ilgis ir storiu yra arciau Jusu blakstienu, tuo ilgiau jos laikysis ir naturaliai atrodys.
Gucci69 2012-08-21 01:10
Labai nenatūraliai man jos atrodo. Iš karto matosi pas kurią panelę tikros, o pas kurią priaugintos.
Basta 2012-06-04 15:59
Tai prisiauginti galima skirtingo ilgio. Čia tas pats kas ir su nagais - jei prisiauginsi pačius ilgiausius, atrodys tragiškai :)
Vika 2012-06-04 14:14
gal kažkam priaugintos ir gražu, bet man - nelabai. Gal tiesiog žmonės saiko nejaučia

Kosmetologės visažistės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai