Kosmetologės konsultacija. Kaip teisingai tepti pudrą?

Laba diena, norėčiau kad patartumėte, kaip teisingai reikia teptis pudrą ir kokią pasirinkti? Ar galima naudoti tik skystą, ar reikia užtvirtinti ir su biria?

Kreminė pudra parenkama pagal odos tipą. Jeigu oda riebi geriau naudoti mineralines, be riebalų kremines pudras. Jei oda sausa – stipriai drėkinančias. Labai svarbu teisingai pasirinkti kreminės pudros spalvą. Ji turi būti pustoniu tamsesnė negu kaklo spalva ir visiškai atitikti veido spalvą, o ne rankos, ant kurios dažniausiai užtepama renkantis kreminę pudrą parduotuvėje.

Kreminė pudra tepama pagal pūkelio augimo kryptį. Kakta – nuo vidurio link smilkinių, skruostai – žemyn link žandikaulio. Nepamirškite ištepti ausis. Labai svarbu išlyginti kreminės pudros sluoksnį pagal plauku augimo liniją ir žandikaulio srityje, pasmakrėje, kad nekontrastuotų su kaklo spalva nes kaklas netepamas. Fiksuojama biria pudra.

 

Daugiau atsakymų rasite: kosmetologė Margarita Balaišienė
Kosmetologės svetainė: www.balaisiene.lt

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

Komentarai (6)

birute 2012-09-11 14:51
cia yra mokslas ir menas is tikruju reikia zinoti ir isstudijuoti veida ir jo bruozus ne taip kad brukstelejai ir ok nieko panasaus gerai kad ivestu kelias pamokas mokykloj apie visa dazymosi istorija butu tada gudresni visi cia tas pats kai ziuri i paveiksla ir matai niiko o is tikro reikia ji suprasti
Butent 2012-07-21 18:16
Parasymu nei vienai neisaiskinsi,kaip ka tepti,reiktu asmeniskai su zmogumi kalbetis,kosmetiskos parduotuvese niekuomet negausite is pardaveju,jei nezinosite,ko noryte,jos tik parduoda-zinoti reiktu,kaip suformuluoti klausyma,kad gautumei teisinga atsakyma ar reikalinga preke ir nieks smulkiom raidem neskaitys sudeties ypac jei ji Italiska,Prancuziska--vertimo tikrai nerasite,nebent jus parfumerijos specialiste ir tikrai jokie straipsniai niekam nepades
Kristina 2012-07-21 17:35
ups, kaklo turejo buti
Kristina 2012-07-21 15:42
O kodel negalima tepti kakalo, juk jis ir taip sviesesnis nei veido oda?
Zita 2012-06-28 15:07
priklauso nuo veido formos
Živilė 2012-06-27 09:49
įdomu, o kaip tepti skaistalus?

Kosmetologės visažistės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai