L‘Occitane dovanos iš Graso

Pristatome jums Graso aromatų kolekciją, dedikuotą Prancūzijos provincijos miesteliams. Graso kolekcijai kvapniąsias medžiagas ir augalus tieka įvairios šalys - magnolijos atkeliauja iš Tolimųjų Rytų, gervuogės iš Pietų Prancūzijos, žalioji arbata iš Japonijos, karčiavaisis citrinmedis iš Tuniso, Jazminai iš Graso ir Egipto, bergamotės iš Italijos, vanilė iš Madagaskaro, narcizai iš Prancūzijos... Visi šie gamtos stebuklai yra visai čia pat, tik Jums, tiesiai iš L‘Occitane kvepalų meistrų.

Grasas - dar vienas Prancūzijos pasididžiavimas, 50 tūkst. gyventojų turintis miestas, pasaulyje garsus savo parfumerijos pramone. Šiame mieste gaminami ne tik kvepalai, jame yra kvepalų muziejus, o soduose bei laukuose auginamos pagrindinės Provanso gėlės, kurių aromatai vėliau susipina kvepalų buteliukuose. Per daugybę metų vietos augintojai išpuoselėjo jazminų, rožių, apelsinų žiedų ir žibuoklių kultūrą, o kvapų žinovai išrado naujus kvepalų gamybos metodus. Drąsiausi aromatų ekspertai leidosi į Tolimuosius Rytus ir Madagaskarą ieškoti magnolijos ir vanilės. Taip suskambėjo nauji kvapų duetai. L‘Occitane pristato jums dovanas iš Graso – keturių skirtingų kvapų aromatus.

Prie rafinuotų L‘Occitane naujųjų „Grasse Collection“ kvepalų kūrimo prisidėjo viena garsiausia kvepalų žinovė Karina Dureuil. Baigusi mokslus prestižinėje mokykloje, dirbusi garsiuose pasaulio kvepalų namuose ir sukūrusi visiems žinomus kvepalus, tokius kaip Roberto Cavalli, Gucci, Lanvin, Guerlain, L‘Occitane Rose 4 Reines, Baux, Mirtos ir Jazminų parfumuotus vandenis, šį kartą Karina Dureuil visą savo patirtį ir išmintį išreiškia Graso naujojoje kvepalų kolekcijoje. Įsimylėjusi Provanso platybes, susipažinusi ir pabendravusi su L‘Occitane įkūrėju Olivier Baussan, ji atrado savyje tai, apie ką pasakoja tikrosios L‘Occitane istorijos, kokias vertybes ir tradicijas jie dovanoja kiekvienam iš mūsų.

Vanille & Narcisse“ – išskirtinis šios kolekcijos aromatas. Vanilės absoliutas iš Madagaskaro ir narcizų absoliutas iš Prancūzijos suteikia moteriško subtilumo. Tai šiltas pavasario prisilietimas. Narcizai, gardenijos apgaubs jus moterišku švelnumu, o juodieji serbentai, bergamotė ir vanilė suteiks aromatui šilumos ir jaukumo.

Magnolia & Mûre“ – tai paslaptingi ir kerintys kvapų akordai. Tai magnolijos eterinio aliejaus iš Tolimųjų Rytų ir gervuogių ekstraktų iš Pietų Prancūzijos sintezė. Tai aromatas, kupinas paslapties. Magnolijų ir rožių duetai dovanoja jums aksominį šarmą, o prisirpusių gervuogių kekės suteikia aromatui rafinuotumo ir žavesio.

Thé Vert & Bigarade“ – tai aromatas, dovanojantis gaivą, kuriame dominuoja žaliosios arbatos ir karčiavaisio citrinmedžio akordai. Tai malonus gaivos pliūpsnis, numalšinantis troškulį ir suteikiantis vasariškos gaivos. Tai aromatas, kuris mintimis
nukels jus į Provanso žemę, kur ore sklando žolelių ir gamtos kvapas. Žalia arbata, matė dovanoja išraiškingą vėjo pasivaikščiojimą laukuose, o citrusinių vaisių melodija maloniai jus atgaivins ir maloniai nuteiks.

Jasmin & Bergamote“ – tai jausmingas ir subtilus aromatas. Tai kvapų duetas, kuriame susijungia jazminų absoliutas iš Graso ir bergamotės eterinis aliejus iš Italijos. Pajuskite subtilų ir jausmingą aromato prisilietimą. Rafinuotas jazmino dvelksmas persipina su citrusinių vaisių lengvumu. Tai maloni aromatų sintezė. Mandarinai, bergamotės ir citrusinių vaisių lapeliai suteiks jums energijos, o smulkūs jazminų žiedeliai suteiks elegancijos.

2 psl. »

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai